Kamień także może sprzyjać relaksowi - par 1

Kamień także może sprzyjać relaksowi

Łazienka powinna być miejscem, w którym nie tylko można wykonać poranną czy wieczorną toaletę. Dla wielu osób jest to także wnętrze, w którym chcą odpocząć po ciężkim dniu i się zrelaksować. Mając to na uwadze przygotowaliśmy dla Państwa przykuwającą, aczkolwiek spokojną aranżację, która powinna przypaść do gustu osobom ceniącym sobie naturalne wzornictwo.  

Kamień także może sprzyjać relaksowi - par 2

Kamień także może sprzyjać relaksowi  (1).jpg Kamień także może sprzyjać relaksowi | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Łazienka w stylu "Total Look"

Prezentowana aranżacja przygotowana została w cenionym przez projektantów i architektów stylu "total look". Jej naturalny wygląd uzyskano dzięki zastosowaniu gresu, który do złudzenia przypomina naturalny kamień. Większe płyty (w ciemniejszych i jaśniejszych odcieniach), które ułożono zarówno na ścianach, jak i podłodze wprowadzają do wnętrza harmonię i sprawiają, że przebywające w łazience osoby mogą się zrelaksować i odpocząć. Aby całość nie była monotonna, aranżacja została uzupełniona o zieleń. Kwiaty, które umieszczono na górnej półce tuż obok prysznica wprowadzają do wnętrza nie tylko kolor, ale także jeszcze więcej spokoju.  

Kamień także może sprzyjać relaksowi - par 3

Kamień także może sprzyjać relaksowi  (4).jpg Kamień także może sprzyjać relaksowi | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Przestrzenne wnętrze 

Proponowany wystrój wnętrza doskonale sprawdzi się zarówno w większych, jak i mniejszych przestrzeniach. Wszystko za sprawą dużego lustra, które zamontowaliśmy nad wiszącą umywalką. Elegancji i blasku dodają temu miejscu okrągłe lampy wiszące oraz podświetlenie LED pod lustrem.  

Całość jest niezwykle ciekawa, dzięki dodaniu białego wyposażenia łazienki — toaleta i umywalka to nie jedyne białe elementy. Wykorzystaliśmy tutaj także biały prysznic oraz armaturę łazienkową, dzięki czemu całość nabrała charakteru.  

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Kiedy na nią patrzysz uspokaja — łazienka w kolorach szarości i błękitu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ