Idealna łazienka

Idealna łazienka

Marzy Ci się marmurowa łazienka ale boisz się, że będzie wyglądała zimno i przaśnie? Nic bardziej mylnego!
Wystarczy dodać do aranżacji drewnopodobne płytki, które ocieplą wnętrze a całość nabierze bardziej przytulnego charakteru.

Idealna łazienka

lazienka-wanna-wolnostojaca-plytki-drewnopodobne-wnetrze-prysznic-750x650 Idealna łazienka | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Płytki imitujące marmur to ponadczasowe rozwiązanie, które nada się do eleganckich, klasycznych wnętrz ale także do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji. Aby zachować naturalny efekt marmuru warto wybierać płytki o większych rozmiarach. Przy zastosowaniu wąskiej fugi można stworzyć efekt bardziej jednolitego wzoru na ścianie czy podłodze.

Idealna łazienka

lazienka-wanna-wolnostojaca-plytki-drewnopodobne-wnetrze-750x650 Idealna łazienka | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Obecnie na rynku mamy ogromny wybór płytek, które imitują marmur. W zależności od naszych upodobań są płytki z mniejszą bądź większą żyłką, od jasnych do całkiem czarnych. Matowe i błyszczące. Jeśli boisz się układać na podłodze w łazience błyszczące płytki pamiętaj, że dobrym rozwiązaniem będzie zamiana ich na matowe wykończenie. Zminimalizuje to ryzyko poślizgnięcia nie ujmując nic z charakteru wnętrza.

Inspiracja34-product grid

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

SEP Umów się na wizualizację łazienki

łaz_k  Idealna łazienka | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Nie masz pomysłu na swoje wnętrze?

Wybrałeś idealne płytki do swojej łazienki, ale nie wiesz jak je wykorzystać we własnym wnętrzu?
Umów się się na wizualizację w salonie Maxfliz. Nasi profesjonalni projektanci pomogą Ci stworzyć wnętrze Twoich marzeń.

 

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ