Eleganckie i praktyczne domowe SPA

Eleganckie i praktyczne domowe SPA

Minęły czasy, kiedy łazienka służyła jedynie higienie i pielęgnacji ciała. Obecnie jest też miejscem, w którym wiele osób chce się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Dlatego też projektanci stworzyli przestrzeń, która przypomina SPA z prawdziwego zdarzenia.

Eleganckie i praktyczne domowe SPA

eleganckie-i-praktyczne-spa-maxfliz-lazienki (7).jpg Eleganckie i praktyczne domowe SPA | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

W pokazanej przestrzeni zestawiono ze sobą gres imitujący drewno wraz z włoskimi płytkami, które do złudzenia przypominają dawne lastryko. Całość aranżacji uzupełniono asymetrycznym lustrem z kolekcji FLY OPTI - WHITE i czarnymi wiszącymi lampami, które mają pełnić funkcję ozdobną. Odpowiednią ilość światła zapewniają bowiem punkty świetlne, które rozmieszczono na suficie.

Eleganckie i praktyczne domowe SPA

eleganckie-i-praktyczne-spa-maxfliz-lazienki (4).jpg Eleganckie i praktyczne domowe SPA | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Aby całość była spójna i funkcjonalna, na blacie, który obłożono tym samym gresem, którym wypełniono ścianę, umieszczono umywalkę blatową i niezwykle elegancką wysoką baterię umywalkową, której wylewka ma wysokość 16,5 cm. Uwadze nie może także umknąć niezwykle ciekawy przycisk do spłuczki SIGMA 21, który do złudzenia przypomina drewniany element wystroju.

Eleganckie i praktyczne domowe SPA

Całości aranżacji dopełniają szafka umywalkowa oraz szafka wisząca wykonana z drewnianej kratki, a także ogromne lustro umieszczone na jednej ze ścian, które optycznie powiększa tę niewielką przestrzeń. Aby całość nabrała oryginalnego wyrazu, toaletę uzupełniono o dodatki - przepiękny kosz, który idealnie wpisuje się w naturalne elementy oraz kwiat, którego zieleń rozbudza dodatkowo to pomieszczenie.

Prezentowana aranżacja została doskonale przemyślana. Dzięki temu nie można mówić tutaj o chaosie, który utrudniałby korzystanie z przestrzeni. Wręcz przeciwnie, dobrane wyposażenie i dodatki sprawiają, że łazienka jest elegancka i praktyczna i w 100% spełnia kryteria domowego SPA.

 

Eleganckie i praktyczne domowe SPA

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty