Elegancka łazienka w kolorze zgaszonej zieleni-p1

Elegancka łazienka w kolorze zgaszonej zieleni

Elegancja i klasyka nie muszą kierować nas tylko w stronę vintage i bazować na znanych rozwiązaniach, a luksusowa dekoracyjność nie musi opierać się tylko na przedmiotach. Stworzyliśmy szykowną łazienkę, w której typowe wyposażenie współgra z elementami bardzo współczesnymi. Minimalizm miesza się tutaj z dekoracyjnością. Wzrok przykuwa jednak nie wyposażenie, ale oryginalna ściana wyłożona płytkami w odcieniach zieleni, szarości i złota.

Elegancka łazienka w kolorze zgaszonej zieleni-p2

0C1A8645.jpg Zielona łazienka z nutą elegancji - Aranżacje - Łazienki - Maxfliz.pl

Zielona łazienka w eleganckim stylu – płytki inspirowane naturą na dekoracyjnej ścianie

Klasyka nie musi być nudna i opierać się na znanych rozwiązaniach. W naszej aranżacji punktem, który skupia uwagę jest główna ściana pokryta płytkami w odcieniach zieleni. Położyliśmy na niej matowy, wielkoformatowy gres od polskich projektantów Cerrad Brazilian Quartzite Green, który jest spiekiem kwarcowym inspirowanym tropikalną, brazylijską dżunglą. W strukturze widać przetykające się żyłki w odcieniach jasnej i ciemnej zieleni oraz złota. W całej aranżacji zadbaliśmy o to, aby nic nie przesłoniło właśnie tej dekoracyjnej ściany.

Elegancka łazienka w kolorze zgaszonej zieleni-p3

0C1A8632.jpg Zielona łazienka z nutą elegancji - Aranżacje - Łazienki - Maxfliz.pl

Szare płytki podłogowe w łazience – uniwersalny wybór

Postanowiliśmy wyróżnić jedną ścianę przy pomocy efektownych płytek, dlatego resztę łazienki pokryliśmy bazową ciemną szarością. Zdecydowaliśmy się na płytki ścienne i podłogowe stworzone przez markę Cerrad we współpracy z La Manią. Gres Modern Concrete Graphite doskonale podkreślił kolorystykę płytek Cerrad Brazilian Quartzite Green. Stworzył też klasyczną, niezwykle stylową i elegancką bazę.

Elegancka łazienka w kolorze zgaszonej zieleni-p4

0C1A8651-HDR.jpg Zielona łazienka z nutą elegancji - Aranżacje - Łazienki - Maxfliz.pl

Klasyczna ceramika łazienkowa: podwieszana misa WC i umywalka wpuszczana w blat

Aby aranżacja szaro-zielonej łazienki była elegancka, postawiliśmy na klasyczną ceramikę najwyższej jakości. Uwagę zwraca blat wykonany z płytek Cerrad Brazilian Quartzite Green i bazowej szarości, w który wpuszczona została umywalka Hidra Gio Evolution o wymiarach 60x40 cm. To model, który doskonale łączy tradycję i retro z nawiązaniami współczesnymi. Ma zarówno organiczny, zaokrąglony kształt znany z dawnych projektów, jak i minimalistyczną, nowoczesną linię. Podkreśla ją również prosta, ale szykowna bateria wysoka bez korka SERIA 900 ORODESIGN w kolorze champagne, ze szczotkowanego złota.

Wybraliśmy również misę WC wiszącą Olympia Ceramica Synthesis Rimless® z deską wolnoopadającą Slim o minimalistycznym kształcie z zaokrąglonymi kantami. Daje ona wrażenie lekkości i jest bardzo funkcjonalna oraz łatwa w czyszczeniu.

Komplet białej ceramiki ma podkreślić nawiązanie do klasyki i tradycyjnego design, ale też nieco rozświetlić dość ciemną aranżację wnętrza. Doskonale pasują do niego złote elementy w odcieniu szampana, które podkreślają żyłki na zielonych płytkach.

Elegancka łazienka w kolorze zgaszonej zieleni-p5

0C1A8644.jpg Zielona łazienka z nutą elegancji - Aranżacje - Łazienki - Maxfliz.pl

Minimalistyczna kabina prysznicowa walk-in

W tej aranżacji nic nie miało odciągać uwagi od dekoracyjnej ściany oraz zaburzać jej proporcji czy tworzyć przecięć. Z tego powodu naturalnym wyborem był minimalistyczny prysznic walk-in bez żadnego obramowania. Wybraliśmy ściankę prysznicową AVEXA GOLD BRUSHED EXK-1794 90X200 z bardzo delikatnymi złotymi elementami. Doskonale komponuje się z nią termostatyczny zestaw natryskowy podtynkowy dwufunkcyjny Seria 900 Orodesign w kolorze champagne z bardzo minimalistyczną deszczownicą i słuchawką prysznicową.

Elegancka łazienka w kolorze zgaszonej zieleni-p6

0C1A8637-HDR.jpg Zielona łazienka z nutą elegancji - Aranżacje - Łazienki - Maxfliz.pl

Oświetlenie i dodatki do eleganckiej łazienki

Przy wyborze oświetlenia oraz dodatków nadal nie odciągamy uwagi od zielonych płytek wielkoformatowych. Nad wpuszczaną w blat umywalką właściwie stworzyliśmy lustrzaną ścianę, która multiplikuje stworzony efekt i nie zaburza harmonii dodatkowym obramowaniem. Aby jednak nie stawiać tylko na wrażenie uzyskane przez dekoracyjną ścianę, w naszej eleganckiej łazience zastosowaliśmy dwie oryginalne złote lampy wiszące nad umywalką. Złoto przywołuje klasyczne dekoracje, a nowoczesny kształt w postaci świetlnego pałąka kieruje myśli ku współczesności designu. Reszta lamp jest już minimalistyczna: aby uzyskać równomierne rozprzestrzenianie się światła, wybraliśmy neutralne plafony.

Aranżacja Katowice

Aranżacja została przygotowana w salonie Katowice, Al. Roździeńskiego 191. Zapytaj doradcę o dostępność.

Elegancka łazienka w kolorze zgaszonej zieleni-produkty

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

Zobacz wybrane produkty w sklepie-seperator

Zobacz wybrane produkty w sklepie


 

SEP Spotkajmy się łazienki

łaz_k.jpg  Zielona łazienka z nutą elegancji - Aranżacje - Łazienki - Maxfliz.pl
Spotkajmy się!

Czeka Cię remont łazienki ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy Cię do naszych Salonów. Nasi Doradcy pomogą Ci stworzyć wymarzone wnętrze.