Elegancka i harmonijna z nutką nowoczesności - par 1

Elegancka i harmonijna z nutką nowoczesności

Prezentowana łazienka jest harmonijnym odbiciem stylu skandynawskiego z nutką nowoczesności stylizowanej na dawne czasy. Mowa tutaj o pomyśle na umywalkę, którą umieszczono w metalowym stelażu, kojarzącym się wielu osobom z łazienkami sprzed wielu lat. Różnica w tym wypadku polega na tym, że wspomniane połączenie, dzięki wykorzystaniu czarnej barwy syfonu, stelaża oraz baterii umywalkowej, prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie. Jest to z pewnością element, który wyróżnia się na tle doskonale skomponowanej, spokojnej łazienki.

Elegancka i harmonijna z nutką nowoczesności - par 2

Elegancka i harmonijna z nutką nowoczesności.jpg Elegancka i harmonijna z nutką nowoczesności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Cała aranżacja skomponowana została w sposób, który podkreśla jej spokojny, skandynawski styl. Mamy nadzieję, że nasza aranżacja przypadnie do gustu osobom, które lubią takie wnętrza. Połączyliśmy tutaj płyty imitujące beton z beżowym gresem, który podkreśla biel toalety i bidetu. Te dwa elementy także uzupełniono czarnymi dodatkami w postaci baterii przy bidecie oraz podtynkowego przycisku do spuszczania wody w toalecie. Na podłodze ułożono gres imitujący drewno. Całości dopełniają drewniane lamele nadające całości charakteru.

Elegancka i harmonijna z nutką nowoczesności - par 3

Spokojne i naturalne kolory, jakie tu zastosowaliśmy sprawiają, że prezentowana łazienka doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych mieszkaniach, w których ceni się eleganckie i uniwersalne rozwiązania. Zapewniamy, że mając taką łazienkę, użytkownik może liczyć na komfort, przytulność i wygodę, czyli to, czego potrzeba podczas wieczornego odpoczynku po ciężkim dniu.

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Elegancka i harmonijna z nutką nowoczesności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ