Dla każdego coś dobrego — elegancka, funkcjonalna z wanną i prysznicem - par 1

Dla każdego coś dobrego — elegancka, funkcjonalna z wanną i prysznicem

Wolisz wannę, a Twój partner prysznic? Nie wiesz co z tym zrobić? Mamy nadzieję, że nasza aranżacja pomoże Ci rozwiązać ten problem. Przyglądając się temu wnętrzu nie sposób odnieść wrażenia, że jest to łazienka przeznaczona dla dwojga. Dwie nablatowe, okrągłe umywalki, zabudowana szarymi płytkami wanna, a tuż za nią, za szklaną ścianą prysznic. Całość utrzymana jest w bieli i szarościach, czyli barwach uniwersalnych, które sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach.  

Dla każdego coś dobrego — elegancka, funkcjonalna z wanną i prysznicem - par 2

Dla każdego coś dobrego — elegancka, funkcjonalna z wanną i prysznicem  (3).jpg Dla każdego coś dobrego — elegancka, funkcjonalna z wanną i prysznicem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Proste i niebanalne połączenia drogą do sukcesu

Proste szare płytki wielkoformatowe w kolorze kamienia naturalnego połączono z białymi ścianami pokrytymi farbą. Co zatem jest wyjątkowego w tej aranżacji? Uwagę przykuwają nie tylko chromowana nablatowa oraz podtynkowa armatura łazienkowa, która idealnie dopełnia aranżacji, ale także lampy oświetlające wnętrze. Niektórym osobom kojarzą się z planetą otoczoną pierścieniem. Innym z nietuzinkowym kwietnikiem. Tak, lampa została uzupełniona zielenią, która nadaje wnętrzu charakteru i sprawia, że nie jest monotonne. Lampy umieszczone są nad umywalkami i wanną. Pod prysznicem natomiast wykorzystaliśmy podtynkowe lampki sufitowe, które doskonale oświetlają tę przestrzeń. 

Dla każdego coś dobrego — elegancka, funkcjonalna z wanną i prysznicem par 3

Dla każdego coś dobrego — elegancka, funkcjonalna z wanną i prysznicem  (2).jpg Dla każdego coś dobrego — elegancka, funkcjonalna z wanną i prysznicem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Dopełnieniem całości są oczywiście lustra, bez których żadna łazienka nie istnieje. Do tej aranżacji wybraliśmy owalne, podświetlane taśmą LED lustra, które jeszcze bardziej podkreślają wyjątkowość tego wnętrza. Całość aranżacji jest niezwykle elegancka i ponadczasowa.