Dywan pod prysznicem? Dlaczego nie?

Dywan pod prysznicem? Dlaczego nie?

Choć dywan kojarzy się z przytulnością pomieszczenia i niebywałym relaksem, raczej nie powinno się stosować go w łazience. Chyba że znajdzie się inne rozwiązanie. Jako że idziemy z duchem czasu i znamy się na najnowszych trendach, znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu, które dziś pokażemy Wam w naszej łazience.

Sklep ONLINE

Dywan pod prysznicem? Dlaczego nie?

dywan-pod-prysznicem-maxfliz (7).jpg Dywan pod prysznicem? Dlaczego nie? | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wilgoć, która jest wszechobecna w łazience nie służy tradycyjnym dywanom. Jeśli jednak bardzo chcecie mieć ten wzór w swoich wnętrzach, proponujemy zastosować gres, w którym połączono uniwersalność płytek oraz delikatność i przytulność dywanu. Takie rozwiązanie możecie znaleźć pod prysznicem w prezentowanej aranżacji. Płyty stylizowane na dywan w stylu vintage w stonowanych i lekko przetartych kolorach ciągną się przez cały pas prysznica - zarówno na ścianie, jak i podłodze. Można je również odnaleźć na blacie, na którym umieszczono umywalkę.

Dywan pod prysznicem? Dlaczego nie?

dywan-pod-prysznicem-maxfliz (4).jpg Dywan pod prysznicem? Dlaczego nie? | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Aby zaakcentować piękny dywanowy wzór, reszta łazienki utrzymana jest w jasnych, delikatnych kolorach beżu, którego kolor przypomina piasek. Całości dopełniają chromowane elementy, które można zauważyć na wykończeniu prysznica oraz w zestawie natryskowym pod prysznic. Dzięki temu rozwiązaniu łazienka nie jest monotonna, a dywanowy wzór nie przytłacza. Cała aranżacja jest niezwykle elegancka i stylowa.

Dywan pod prysznicem?

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Dywan pod prysznicem? Dlaczego nie? | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ