Czarno-złota królowa domu

Czarno-złota królowa domu

Marzysz o luksusowym, dekadenckim salonie kąpielowym, który będzie przypominał najlepsze na świecie SPA? Mając na uwadze, że wiele osób w codziennej gonitwie nie ma czasu dla siebie, stworzyliśmy aranżację, która przypadłaby do gustu najbardziej zamożnym, w tym również arabskim szejkom.

Sklep ONLINE

Czarno-złota królowa domu

czarno-zlota-lazienka-maxfliz (12).jpg Czarno-złota królowa domu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wszechobecny czarny gres imitujący marmur został przełamany złotym akcentem znajdującym się na środku pomieszczenia. Część ściany wyłożono bowiem złotymi płytkami, które do złudzenia przypominają fale. Takie rozwiązanie sprawiło, że światło docierające do łazienki idealnie się odbija, oświetlając blaskiem całe pomieszczenie.

Zobacz produkty na stronie www!

Czarno-złota królowa domu

czarno-zlota-lazienka-maxfliz (9).jpg Czarno-złota królowa domu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Złote elementy występują tutaj w charakterze dyskretnej biżuterii, która ma nadać pomieszczeniu szyku i elegancji. Baterie podtynkowe, które umieszczono na półce pokrytej czarnym gresem imitującym marmur, doskonale ją dopełniają, czyniąc jeszcze bardziej szlachetną.

Czarno-złota królowa domu

Połączenie czerni i złota, choć dla wielu może być kontrowersyjne, dało w tym wypadku niebanalny efekt. Rozwiązanie to sprawiło, że łazienka nabrała luksusowego charakteru. Kąpiel w takim miejscu z pewnością będzie przywodzić na myśl wizytę w najdroższych hotelach, czy SPA.

Czarno-złota królowa domu

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Kuchnia | Meble kuchenne na wymiar | Maxfliz
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ