Biel, beż i drewno

Biel, beż i drewno - takie połączenie sprawia, że łazienka jest przyjazna i ciepła w odbiorze

Delikatna, subtelna i uspokajająca - taka właśnie jest prezentowana łazienka. Choć beże, drewno i biel bardzo często stosowane są w łazienkach, trzeba wiedzieć, jak umiejętnie je połączyć, aby wnętrze było nie tylko spójne, ale także zachwycało od pierwszego wejścia. Dzisiejszą aranżacją chcemy udowodnić Wam, że da się tak połączyć wspomniane elementy, aby pokój kąpielowy zachwycał, a nie przytłaczał.

Sklep ONLINE

 

Biel, beż i drewno

ciepla-przyjazna-lazienka (14).jpg Biel, beż i drewno | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Tworząc tę przestrzeń zależało nam na tym, aby była ona nowoczesna, aczkolwiek wpadająca odrobinę w klasyczny styl. Efekt ten osiągnęliśmy dzięki drewnopodobnemu gresowi, który umieszczono zarówno na blacie umywalki, jak i na suficie tuż nad nim. Całość połączono dużym, efektownym lustrem, które ciągnie się od podłogi do sufitu, czyniąc ten fragment łazienki niezwykle estetycznym.

Biel, beż i drewno

ciepla-przyjazna-lazienka (11).jpg Biel, beż i drewno | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Przyglądając się tej aranżacji nie sposób nie spojrzeć na strukturalne płytki z efektem potłuczonej skorupki jajka, które nie tylko zdobią ścianę przy obudowanej i pomalowanej na kremowy kolor wannie akrylowej, ale także doskonale odbijają światło, które przedostaje się do łazienki z umieszczonych na suficie punktów świetlnych. Całości dopełnia ściana z toaletą, która znajduje się tuż przy wannie.

Biel, beż i drewno

Aranżacja została stworzona w taki sposób, aby pasowała zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Jest przytulna, ciepła, dzięki czemu każdy będzie mógł w niej odpocząć po trudach ciężkiego dnia.

przyjazna i ciepła w odbiorze

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Wygoda w stylu loft - aranżacja wysokiego salonu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ