Awangardowa toaleta dla odważnych

Awangardowa toaleta dla odważnych

Awangardowe wzornictwo łazienkowe sprawdzi się w każdym ekskluzywnym mieszkaniu. Łazienka, którą tutaj prezentujemy to pomieszczenie dla odważnych osób, które nie boją się eksperymentować z wystrojem wnętrz. Tego typu toaleta znajdzie swoje miejsce zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i w umiejętnie odrestaurowanych starych budynkach.

Awangardowa toaleta dla odważnych

aranzacja-lazienki-w-maxfliz (1).jpg Awangardowa toaleta dla odważnych | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Projektant, który stworzył tę przestrzeń, dzięki różnorodnym formom i kolorom stworzył funkcjonalną przestrzeń, która dodatkowo jest przyjemna dla oka. Ten przemyślany projekt, dzięki połączeniu różnych wzorów, dla wielu osób nie pasujących do siebie, pozwolił stworzyć nowatorskie spojrzenie na ciekawą toaletę.

Awangardowa toaleta dla odważnych

aranzacja-lazienki-w-maxfliz (12).jpg Awangardowa toaleta dla odważnych | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Choć toaleta jest niewielka, można w niej odnaleźć mnogość wzorów. Na ścianach, na których umieszczono podwieszaną miskę sedesową i bidet z kolekcji OBAN użytkownik może podziwiać efektowny gres, z którego stworzono romby. Geometryczny wzór króluje także na podłodze, z tą różnicą, że w tym wypadku architekt postawił na modne obecnie heksagony. Całości dopełnia wzorzysty sufit oraz niebieska ściana, która uspokaja całą aranżację. To właśnie na niej postawiono stolik w tym samym kolorze, na którym umocowano nablatową okrągłą umywalkę z kolekcji CAPE COD. Całości dopełnia niezwykle elegancka bateria umywalkowa z korkiem, która jest nie tylko ładna, ale przede wszystkim funkcjonalna.

Awangardowa toaleta dla odważnych

Prezentowana aranżacja będzie idealnym wnętrzem dla osób odważnych, które nie boją się stworzyć nietypowej przestrzeni mieszkalnej i życiowej. Dobierając do niej odpowiednie technologie, będą mieli łazienkę nietypową i nowoczesną, która będzie zadziwiać każdego, kto do niej wejdzie.

Podoba Ci się ta aranżacja? Znajdziesz ją w krakowskim salonie przy ulicy Zakopiańskiej 58.

 

Projekt wykonany przez biuro projektowe MOTHI.form

 

Awangardowa toaleta dla odważnych

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty