tyszka robi zamieszkanie

Marcin robi zamieszKanie w Maxfliz

Zaskakujący ambasador, ciekawe konkursy i dużo zachęty do wyrażania siebie… nasza najnowsza kampania właśnie wystartowała!

Zobacz, jak wygląda zamieszkanie!

 

tyszka robi zamieszkanie

tyszka-robi-zamieszkanie (1) Marcin robi zamieszKanie w Maxfliz | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Co łączy Marcina Tyszkę, Maxfliz i …Ciebie?
Łączy nas kreatywność, miłość do designu i przede wszystkim pasja do pięknych wnętrz.

Marcin Tyszka jest jednym z najbardziej znanych fotografów mody. Jego zdjęcia publikowane były w międzynarodowych magazynach takich jak "Vogue", "Harper's Bazaar", "Elle", "L'Officiel" i "Vanity Fair". Fotografia to nie jedyna pasja Marcina. Od wielu latu sukcesywnie rozwija swoje pasje do wnętrz, designu i egzotycznych roślin. Wyjątkowe mieszkanie Marcina, które sam zaprojektował, miało szereg publikacji na łamach europejskich mediów.

marcin tyszka konkurs

Zagraj o nagrodę

Wraz z naszym ambasadorem Marcinem Tyszką zapraszamy do udziału w dwóch konkursach. Zachęcamy Was do wyrażania siebie, bo wnętrze ma oddawać przede wszystkim emocje jego mieszkańców.

Jeśli doczytałeś, aż do tego akapitu to znaczy, że jesteś gotowy na przygodę ze stylem i designem. Bądź z nami!

Weź udział w konkursie!

1. Zaprojektuj własną, oryginalną stylizację ubioru, która określa Twoją osobowość lub charakter wnętrza w którym wykonane jest zdjęcie stylizacji
2. Opublikuj zdjęcie swojej stylizacji w formie posta na swoim profilu na Instagramie (profil musi być publiczny) i oznacz nasz profil @maxfliz oraz @tyszka_marcin
3. Udostępnij stylizację na swoim Instastories wraz z oznaczeniem profili @maxfliz oraz @tyszka_marcin
4. Dodaj hasztag #zrobzamieszkanie #zrobzamieszkaniezestylem
5. Wyślij nam swoją pracę wraz z potwierdzeniem wykonania wszystkich powyższych zadań konkursowych na adres konkurs@maxfliz.pl

Można zgłaszać więcej niż jedną pracę, ale wygrać tylko raz. Co dwa tygodnie są nagrody pocieszenia w postaci vouchera o wartości 1000 zł brutto. Nagrodą główną w konkursie jest jeden voucher o wartości 20 000 zł brutto do wydania na asortyment „marek własnych” w sklepach MAXFLIZ.

Konkurs trwa od 12.03 do 10.05

Regulamin konkursu

Miłej zabawy :)

marcin tyszka

empty

marcin tyszka

zamieszkanie-w-maxfliz-krakow Marcin robi zamieszKanie w Maxfliz | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

ZamieszKanie bez ograniczeń! Konkurs dla Architektów!

W projektowaniu ograniczeniem bywają gusta klientów, obowiązujące trendy, budżet czy układ pomieszczeń.

Nie tym razem! Maxfliz i Marcin Tyszka zapraszają do wzięcia udziału w konkursie bez ograniczeń.

Wyobraź sobie, że ograniczenia nie istnieją. Klient ma nieskończony budżet, pomieszczenie ściany z gumy, a zamówione produkty natychmiastową dostawę. Przygotuj zatem naprawdę TWÓJ projekt wnętrza. Szalony dodatek w otoczeniu minimalistycznych mebli? A może kolorowe meble w minimalistycznym wnętrzu? Korzystaj z dodatków, mebli i faktur do woli, bo nic Cię nie ogranicza. Nie chcesz? Nie ma problemu. Ten projekt ma wyrażać tylko Ciebie.

W projekcie wykorzystaj przynajmniej dowolne 3 produkty z oferty producentów w asortymencie Maxfliz. https://www.maxfliz.pl/marki

Nie zapomnij udostępnić projektu na Instagramie dodając do niego #ZamieszKanie bez ograniczeń! ( oznacz profil @maxfliz i @marcintyszka )

Najciekawsze projekty doceni i udostępni nasz ambasador Marcin Tyszka! 

Nagroda: Weekend pełen pasji* ( wygrywa 20 osób )

 

Czas trwania: 

22 marca 2021  – 10 maja 2021

tyszka archeo aktualosci