Hydrowell-head

Ostatnie modele z roku 2021

w specjalnej cenie

Świat pędzi na przód: stres, siedzący tryb życia w połączeniu z ciągłym brakiem czasu sprzyja, że zapominamy o ważnej kwestii, jaką jest zadbanie o samych siebie, jak i o naszych bliskich. Nie każdy jest w stanie znaleźć tę chwilę, aby zrobić coś dla swojego ciała, ducha i wybrać się do spa lub na masaż. Dlatego rekordy popularności biją całoroczne, ogrodowe baseny z hydromasażem. Nowa konstrukcja to połączenie wydajnego hydromasażu oraz elegancki design, funkcjonalność i wygody. Z myślą o tych, co cenią sobie przyjemny wypoczynek. W szczególności polecany jest osobom starszym, którym relaks w wodzie przyniesie ulgę i pomoc w leczeniu. Ale i dla tych aktywnych fizycznie, poszukujących najlepszego sposobu na regeneracje.

Kierujemy się zasadą „less is more”, czyli mniejsza oferta, ale dobrze zaprojektowanych urządzeń. Baseny zaprojektowaliśmy przede wszystkim z myślą o ogrodach i nieckach.

Maxfliz od początku swojej działalności skupiał się na dostarczaniu swoim klientom produktów ekskluzywnych, nie tylko w łazienkach czy wnętrzach, ale i w przydomowym SPA. 30 lat doświadczeń w sprzedaży, serwisowaniu i wsłuchiwania się w potrzeby klientów przyczyniły się do powstania własnej marki Hydrowell od Maxfliz.

 

Button-Zobacz.png [4.12 KB]

 

 

hydrowell-basen-z-hydromasazem-maxfliz.jpg [182.40 KB]

 

Chillout_SPA_Genesis_visualisation.jpg [454.45 KB]

 

Hydrowell-technologie

Najnowsze technologie


 

Hydrowell - Water Clear+

WaterClear (1).jpg hydromasaz | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

System Water Clear+ to połączenie wydajnych filtrów, lampy UV oraz ozonatora. Obsługa basenu jest wyjątkowo prosta – intuicyjny panel sterujący i elektronika sterująca od GECKO gwarantują bezproblemową pracę hydromasażu, a kompozytowa obudowa jest dodatkowo podświetlana – aż 12 kolorów do wyboru.

Hydrowell-par2

Minibasen może być używany zarówno w salonie kąpielowym jak i w ogrodzie. Dodatkowa izolacja termiczna niecki i podstawy oraz dołączona w komplecie pokrywa termiczna, umożliwiają energooszczędną eksploatację urządzenia zimą.

Nieckę basenu tworzy najwyższej jakości akryl firmy Aristech Acrylics® wykazujący wysoką odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dodatkowo, baseny posiadają zaawansowany system filtracji: Filtry cartrige, lampa UV oraz ozonator. 

 

ProductClose.jpg [61.21 KB]  ProductClose-3.jpg [45.43 KB]

 

Dlaczego Maxfliz? 

- Jesteśmy profesjonalistami: kupując basen Hydrowell każdy klient otrzymuje wizytę przed instalacyjną, na której przed dostarczeniem urządzenia można ustalić z naszym technikiem najlepsze umiejscowienie urządzenia i wszystkie kwestie związane z instalacją. Druga wizyta jest już instalacyjno-rozruchowa, na której uruchomimy basen, nauczymy państwa poprawnej obsługi urządzenia i dbania o jakość wody. 
- Jesteśmy wiarygodną marką, posiadamy magazyny z częściami zamiennymi do naszych urządzeń, 
- Posiadamy najlepszy serwis w Polsce, jesteśmy w stanie naprawić urządzenie nawet w 24h od zgłoszenia.
- Zapraszamy do naszych salonów w: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Warszawie na prezentacje urządzenia.

 

 

Button-Zobacz.png [4.12 KB]

Zobacz wybrane produkty w sklepie-seperator

Zobacz wybrane produkty w sklepie