Zajc_Oct 201802461_32+2_2048.jpg [1.01 MB]

 

UNIQUE HANDMADE FURNITURE

Istotą prawdziwego luksusu są detale. A ich doskonały wygląd zapewnić może jedynie precyzyjne ręczne wykonanie. Dlatego wiele elementów mebli ZAJC wytwarzają doświadczeni rzemieślnicy.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wiemy, że przychodzisz do nas, by znaleźć to, co lubisz w kuchni, to "coś", czego nie oferują masowi producenci. Tutaj każde kuchenne wnętrze widzimy jak indywidualny mikrokosmos, którego charakter kreuje sam gospodarz. Dlatego zapewniamy Tobie niepowtarzalność zestawów meblowych i elastyczność wymiarową.

PROFESIONALIZM

Od momentu, gdy wchodzisz na naszą stronę internetową, maksymalnie wykorzystujemy czas, by wnikliwie poznać Twoje preferencje. To fundamentalny etap naszej dalszej pracy. Lubimy rozmawiać, zawsze przeprowadzamy konsultacje i wywiad, ponieważ pragniemy oferować Tobie najbardziej trafne rozwiązania zarówno w meblach jak i w wyposażeniu AGD. Projekt każdej tworzonej u nas kuchni jest konsultowany z niezależnym specjalistą w celu wyeliminowania błędów projektowych.

 SZCZEROŚĆ I TERMINOWOŚĆ

W komunikacji cenimy szczerość i otwartość, nie dążymy do sfinalizowania umowy za wszelką cenę - to Ty musisz być zadowolony. Szanujemy Twój czas i szybko udzielamy odpowiedzi na pytania, również te techniczne związane z instalacjami. Wybierając ZAJC KUCHNIE odkryjesz polskie rzemiosło i polski design na tak oczekiwanym wysokim poziomie.