Kontakt Wizki, zdanie, Kraków zakopiańska

Wizualizacja Wnętrz Kraków ul. Zakopiańska 58

Kontakt Wizualizacje Wnętrz zakopianka

Tomasz Gorgol Wizualizacja wnętrz Kontakt | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Kierownik działu wizualizacji i projektów

Tomasz Gorgol
tel: +48 12 211 21 80; +790 470 950
e-mali: tomasz.gorgol@maxfliz.pl

 

DSC_3806 Wizualizacja wnętrz Kontakt | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Projektant

Marta Baster-Kosik
tel: +48 12 211 21 80; + 48 530 860 932
e-mali: marta.kosik@maxfliz.pl
DSC_3818 Wizualizacja wnętrz Kontakt | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Projektant

Ewelina Loręcka
tel: +48 12 211 21 80; + 48 530 860 932
e-mali: ewelina.lorecka@maxfliz.pl
kseniia kryzhnenko Wizualizacja wnętrz Kontakt | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Projektant

Kseniia Kryzhnenko
tel: +48 12 211 21 80; +48 530 860 932
e-mail: kseniia.kryzhnenko@maxfliz.pl

 

DSC_9645 Wizualizacja wnętrz Kontakt | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Projektant

Katarzyna Czerwiec
tel: +48 12 211 21 80; + 48 530 860 932
e-mali: katarzyna.czerwiec@maxfliz.pl

Nagłówek sekcji kontakt wizualizacja Kraków

Wizualizacja Wnętrz Kraków ul. Jasnogórska 4

Kontakt wizualizacja wnętrz Kraków ul. Jasnogórska

agnieszka  Wizualizacja wnętrz Kontakt | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Projektant Działu Wizualizacji Wnętrz

Agnieszka Staroń

Tel: +12 211 21 03, +48 796 530 930

e-mail: agnieszka.staron@max-fliz.pl

justyna Wizualizacja wnętrz Kontakt | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Projektant

Justyna Jaje

Tel: +12 211 21 05

e-mail: justyna.jaje@max-fliz.pl

Kontakt Wizki, zdanie, Katowice

Wizualizacja Wnętrz Katowice Al. Roździeńskiego 191

Kontakt Wizki,Katowice

Elżbieta Dudek Wizualizacja wnętrz Kontakt | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Projektant Działu Wizualizacji Wnętrz

Elżbieta Dudek
tel: +48 32 720 92 40
e-mail: elzbieta.dudek@max-fliz.pl

Magdlaena Jabłońska Wizualizacja wnętrz Kontakt | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Projektant

Magdalena Jabłońska
tel: +48 32 720 92 40
e-mail: magdalena.jablonska@max-fliz.pl

Alicja Mazur Wizualizacja wnętrz Kontakt | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Projektant

Alicja Mazur
tel: +48 32 720 92 40
e-mail: alicja.mazur@max-fliz.pl

Nagłówek sekcji kontakt wizualizacja

Wizualizacja wnętrz Wrocław ul. Mińska 60A

Kontakt Wizualizacje Wrocław

Aleksandra Tomczyszyn Wizualizacja wnętrz Kontakt | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Projektant

Aleksandra Tomczyszyn

Tel: +48 717 223 705, +48 795 153 228

e-mail: aleksandra.tomczyszyn@max-fliz.pl

 

Sylwia Faron Wizualizacja wnętrz Kontakt | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Projektant

Sylwia Faron 

Tel: +48 717 223 705, +48 795 153 228

e-mail: sylwia.faron@max-fliz.pl

Separator wizualizacja wnętrz