DEWRO

Drzwi firmy DEWRO

Firma DEWRO to przedsiębiorstwo z rodzinnymi tradycjami. Od 30 lat tworzy drzwi z myślą o dostarczaniu produktu niemalże idealnego pod względem technicznym i jakościowym. Wizja miejsca pełnego ludzi z pasją do tworzenia nieoczywistych projektów, która przyświeca firmie od samego początku, w sposób naturalny odnajduje się w dzisiejszych realiach. Zakład produkcyjny mieszczący się w niewielkiej miejscowości Bestwinka, to miejsce gdzie pomimo nowoczesnej technologii człowiek jest gwarantem sukcesu. Wiedza i kilkudziesięcioletnie doświadczenie stolarzy pozwoliło postrzegać markę DEWRO jako partnera, który sprosta najbardziej wymagającym projektom zarówno w Państwa domach jak również hotelach i biurowcach stając tym samym liderem pod względem jakości i ilości zrealizowanych inwestycji.

drzwi dewro

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty

DEWRO

dewro-maxfliz-krakow-drzwi.jpg DEWRO | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Jakość materiałów

Wiedza o produkcji drzwi wewnętrznych to pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Doświadczenie w pracy z setkami materiałów wykończeniowych pozwoliło na skrupulatną ocenę jakości proponowanych surowców już na etapie ich zakupu. Wybierając opcję wykończenia drzwi masz pewność, że jakość stosowanych materiałów została przetestowana przez naszych fachowców pod względem wizualnym, parametrów technicznych oraz miejsca z którego pochodzą.

DEWRO

drzwi-dewro-maxfliz-zakopianska.jpg DEWRO | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Technologia

Bez dobrej jakości materiałów nie da się wyprodukować dobrej jakości drzwi. Nie da się również wyprodukować drzwi bez wiedzy na temat użytych materiałów oraz ich wpływu na konstrukcję. Umiejętności i wiedzę w zakresie najważniejszym jakim jest konstrukcja drzwi drewnianych z powodzeniem stosujemy od wielu lat we wszystkich naszych modelach. Solidna konstrukcja z drewna litego oraz stosowane materiały wykończeniowe najwyższej jakości stanowią od zawszę wizytówkę naszej marki.

DEWRO

dewro-maxfliz-drzwi-zakopianska.jpg DEWRO | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
3 Lata Gwarancji

Tysiące zrealizowanych projektów tych mniej i bardziej wymagających pozwoliło wyznaczyć jeden równy, a zarazem wysoki poziom jakości naszych drzwi dla każdego przyjętego zlecenia. Z uwagi najwyższą jakość technologii produkcji i stosowanie najlepszych materiałów finalnie otrzymujemy produkt objęty bezpłatną 3letnią gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje wszystkie modele drzwi z aktualnej oferty producenta.

DEWRO

SHOW ROOM

Nasz salon to miejsce pełne inspiracji, dobrego gustu, nieprzeciętnych możliwości, gdzie jakość wyznacza harmonię wnętrzu. To przede wszystkim miejsce, w którym szanujemy Twój czas i proponujemy najlepsze rozwiązania z najlepszych dostępnych materiałów. Zapraszamy do naszego wyjątkowego miejsca.Strefa Projektanta to miejsce w którym osoby zajmujące się aranżacją i kreowaniem wnętrz znajdą niezbędne narzędzia do tworzenia projektów najwyższej jakości, które z powodzeniem zadowolą najbardziej wymagających klientów.W ramach współpracy zapewniamy Państwu katalogi oraz szkolenia z zakresu oferowanych przez nas produktów, technologii oraz sposobu montażu. Świadczymy również pomoc w doradztwie bezpośrednio podczas spotkania z Klientem w biurze projektowym.Udostępniamy bibliotekę multimedialną w której można znaleźć wysokiej jakości zdjęcia przedstawiające nasze produkty oraz markę DEWRO.Serdecznie zapraszamy do współpracy Architektów, Projektantów oraz Dekoratorów wnętrz zainteresowanych fachowym i technicznym wsparciem w zakresie drzwi drewnianych wewnętrznych.Oferujemy asortyment najwyższej jakości wraz z gwarancją profesjonalnego montażu najnowszych rozwiązań.

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

  • Drzwi drewniane
  • Bezpłatny pomiar
  • Drzwi na wymiar
  • Ceny producenta
  • 3 lata gwarancji
  • Autoryzowani montażyści
  • Darmowa dostawa

DEWRO

empty
empty
empty
empty