Paragraf &1 Nicoletti

Nicoletti Home – równowaga między designem a komfortem

Gdy ponad 40 lat temu Giuseppe Nicoletti otwierał produkcję mebli tapicerowanych nawet nie sądził, że stanie się tak szybko rozpoznawalną marką i synonimem jakości i wygody. Mówi: „Zawsze myślałem, że zaprojektowanie sofy przyniesie dobre samopoczucie tym, którzy będą z niej korzystać. I nie ważne czy znalezienie dobrych rozwiązań zaspokoi potrzeby całego narodu czy tylko jednej rodziny. Sofy Nicoletti to nie tylko rzemiosło – to projekt artystyczny. Dziś produkcja mebli Nicoletti obejmuje nie tylko wiedzę, tradycyjne rzemiosło i nowoczesne technologie, ale także badania społeczne i wyrafinowaną psychologię”.

Regulowane sofy Nicoletti znane są z tego, że są wynikiem starannej selekcji materiałów i drobiazgowej kontroli surowców, a także procesu produkcji. Wszystko dlatego, by móc zaoferować klientom na całym świecie meble wypoczynkowe o tradycyjnym rodowodzie, ale spełniające wymagania nowoczesnych Klientów i odpowiadające ich gustom.

„Być świadomym własnej tożsamości i na tyle pokornym, by wchodzić w interakcje z rynkiem” - to motto Nicoletti. Włoska marka prowadzi ciągły dialog z klientami – to jedyny sposób, by zaspokoić ich rosnące i zmieniające się potrzeby.

www.nicolettihome.com

Paragraf &4 Nicoletti

IMG_7789 Nicoletti Home-równowaga między designem a komfortem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Nicoletti to ekskluzywne meble włoskie do salonu – sofy, narożniki, fotele. Najbardziej znane i cenione modele mebli wypoczynkowych Nicoletti to te z regulacją oparcia. Jednym słowem – wszystko to, co sprawia, że z chęcią wracasz do domu, do swojej oazy spokoju i komfortu.

nicoletti nowy paragraf

Historia Nicoletti Home ściśle związana jest z miejscem, gdzie powstała pierwsza fabryka mebli tapicerowanych – Matera to światowe dziedzictwo UNESCO i Europejska Stolica Kultury 2019.. To teren przesiąknięty historią, a lokalne tereny znane są z tradycji tapicerskiej, która zrodziła się w latach 50-tych. Dlatego jakość sof i mebli wypoczynkowych Nicoletti jest wynikiem połączenia tradycji i konsekwentnych wyborów wysokiej jakości elementów – drewna do konstrukcji mebli, skór i tkanin obiciowych i materiałów do wypełniania oparć i siedzisk – pianek z pamięcią kształtu, płatków z włókien poliestrowych i gęsiego puchu.

nicoletti image grid

1920x750 Nicoletti Home-równowaga między designem a komfortem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Paragraf &6 Nicoletti

IMG_5754 Nicoletti Home-równowaga między designem a komfortem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Narożnik Monnalisa, Nicoletti Home

Ekskluzywny narożnik o nietypowych funkcjach. Ma nie tylko regulowane podłokietniki, które można ustawiać pod różnym kątem, ale także regulowaną głębokość siedziska! Oparcie można przysunąć bliżej i uzyskać wygodne miejsce do pracy z laptopem, lub przesunąć w głąb narożnika i uzyskać wyjątkowo wygodne miejsce do lektury książki lub krótkiej drzemki. To również doskonałe rozwiązanie do salonu, gdy wzrost domowników znacznie się od siebie różni. Zarówno osoby wysokie jak i niższe, będą czuły się na tej sofie komfortowo.

Paragraf &7 Nicoletti

SERENA Nicoletti Home-równowaga między designem a komfortem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Narożnik Serena, Nicoletti Home

Nowoczesna sofa z przesuwnymi oparciami, dzięki którym możesz dostosować głębokość siedziska do własnych potrzeb. Regulowane podłokietniki wysuwane poza bryłę mebla sprawiają, że możesz jednym ruchem uzyskać więcej miejsca. To świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi – każdy doceni regulację głębokości siedziska, dzięki czemu spędzanie razem czasu będzie nie tylko przyjemne, ale i wygodne.

Paragraf &8 Nicoletti

Liberty-2 Nicoletti Home-równowaga między designem a komfortem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Sofa Liberty, Nicoletti Home

Włoska sofa z rozkładanym siedziskiem. Nie – to nie jest funkcja spania. To regulowany szezlong, który jest fragmentem sofy do salonu. Gdy nie jest rozłożony – wtapia się w mebel. Gdy jednak chcesz zaznać większego komfortu i wyprostować wygodnie nogi – rozkłada się w wygodną leżankę. Dodatkowo sofa ma regulowaną wysokość i nachylenie oparć. To nowoczesny i komfortowy mebel wypoczynkowy dostępny w szerokim wachlarzu tapicerek i skór naturalnych.

Paragraf &9 Nicoletti

Domus32 Nicoletti Home-równowaga między designem a komfortem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Narożnik Domus, Nicoletti Home

Włoskie meble wypoczynkowe to wysoka jakość i najlepszy design. Nicoletti gwarantuje proste wzornictwo, które łatwo dopasować można do każdego wnętrza. Regulowane oparcia, w połączeniu z wygodą i funkcjonalnością zapewniają codzienną przyjemność korzystania.

Paragraf &10 Nicoletti

Cristine Nicoletti Home-równowaga między designem a komfortem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Fotel Cristine, Nicoletti Home

Włoski fotel designerski inspirowany sztuką i modą lat 50-tych, to idealny mebel wypoczynkowy nie tylko do salonu, ale także do gabinetu czy hotelu. Dostępny w wielu odsłonach kolorystycznych charakteryzuje się cienkimi, wywiniętymi podłokietnikami, ciekawie przeszywanym siedziskiem i obrotową podstawą.

Nicoletti Home kolekcja

producenci mebli włoskich nagłówek sekcji

Poznaj włoskich producentów mebli:

Producenci mebli włoskich

SEP projekt wnętrza zaproszenie

SEP projekt wnetrza zaproszenie-1920x845  Nicoletti Home-równowaga między designem a komfortem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Stwórz wymarzone wnętrze z Maxfliz!

Chcesz urządzić swoje mieszkanie ale nie masz pomysłu?
W Maxfliz nasi projektanci stworzą nietuzinkowe wnętrze dostosowane do Twoich potrzeb. 
Skorzystaj z usługi "Projekt wnętrza" już dziś!