wywiad z Wacikiem paragraf 1

Trudna droga do wyposażenia wnętrza? Nie z Maxfliz!

Każdy, kto zaczął budować swoje wymarzone mieszkanie, dom, lub właśnie zaczął planować remont, wie, że droga przed nim długa, pełna wyborów, rozterek, niepewności. Salony Maxfliz obrały za cel przeprowadzenie swoich klientów przez trudy aranżacji i wyposażenia wygodnie, komfortowo i bezproblemowo.

O ułatwieniach na trudnej drodze wyposażania wnętrz rozmawiamy z Marcinem Wacińskim – członkiem zarządu Maxfliz Wrocław.

wywiad z wacikiem paragraf 2

Marcin-Wacinski-maxfliz-wroclaw.jpg Trudna droga do wyposażenia wnętrza? Skądże! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Red.: Remont łazienki - trudna decyzja, którą raz na kilka lat jednak trzeba podjąć. Od czego zacząć?

Marcin Waciński: Trzeba pamiętać o podstawowej rzeczy. Łazienka ma przede wszystkim służyć nam, naszej rodzinie. Jak każde wnętrze – ma być stylowo, ale co najważniejsze, funkcjonalnie. Odpowiedzmy sobie na pytanie: co lubimy, co nam się podoba, jak spędzamy czas, spróbujmy wyrazić siebie i swój charakter projektując takie wnętrze. Natomiast warto śledzić obowiązujące trendy i potraktować je jako bazę, wokół której zbudujemy pasującą do nas całość. Tak powstanie łazienka charakterystyczna, indywidualna, nasza, ale jednocześnie modna.

Red.: Modna, czyli jaka?

Marcin Waciński: Ciągle na topie są płytki wielkoformatowe. Głównie szare, imitujące beton. Ponadczasowa jest natura, czyli płytki na wzór deski. Jako Maxfliz, jesteśmy co roku na największych targach płytek ceramicznych w Bolonii i już mogę powiedzieć, że w tym sezonie pojawiają się nowe kolory – miedź, ciemne odcienie niebieskiego, czy zielenie. Tak też będą kreowane ekspozycje w naszych salonach.

Wywiad z Wacikiem paragraf 2

DSC_2634.jpg Trudna droga do wyposażenia wnętrza? Skądże! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Red.: Wiemy co jest modne, ale trzeba jeszcze umieć połączyć to w spójną całość.

Marcin Waciński: Niekoniecznie. To są trendy, które obserwujemy również w modzie. Nie ma rzeczy, których nie wolno lub nie powinno się robić. Oczywiście, są pewne granice. Ale je też można przekroczyć. Tu warto jednak wybrać się z przewodnikiem, kimś kto po tym nieznanym terenie nas poprowadzi, nie pozwoli nam się zagubić. Taką osobą jest architekt lub projektant wnętrz. On będzie wiedział kiedy powiedzieć "stop", jeśli będziemy chcieli pójść za daleko. Będzie czuwał nad dobrym smakiem wszystkich połączeń i dbał o to, żeby wnętrze pozostało funkcjonalne. To ostatecznie także strażnik naszego portfela. Remont łazienki, niezależnie od materiałów, zawsze niesie za sobą koszty. Dzięki pomocy specjalisty kupujemy tylko to, co jest potrzebne, w odpowiednich ilościach. I mamy gwarancję, że efekt będzie dobry.

wywiad z Wacikiem paragraf 3

DSC_2640-Edit.jpg Trudna droga do wyposażenia wnętrza? Skądże! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Red.: Sporo osób i tak postawi na swoim. Ma wizję i chce ją zrealizować, ale zawsze mogą pojawić się jakieś pytania. Czy można je zadać w Waszych salonach?

Marcin Waciński: Oczywiście. Nasi sprzedawcy są doskonale przeszkoleni. Wiedzą jakie materiały i jakie kolory łączą się dobrze, a które kombinacje niekoniecznie się sprawdzą. Do tego Maxfliz umożliwia stworzenie wizualizacji przestrzeni z wybranych materiałów. Wtedy sami możemy zweryfikować, czy nasze pomysły będą dobrze wyglądać w rzeczywistości. Jest też trzecia opcja, czyli skorzystanie z naszych architektów i projektantów wnętrz.

wywiad z Wacikiem paragraf 4

10-lat-maxfliz-wroclaw.jpg Trudna droga do wyposażenia wnętrza? Skądże! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Red.: Trzy opcje, w trzech wrocławskich salonach. Pod jedną marką, ale to nie są takie same sklepy?

Marcin Waciński: Nie. Oczywiście, to co je łączy, to szeroki przekrój. Oferujemy to, co modne, stylowe, w różnych progach cenowych i od bardzo wielu producentów, między innymi z Włoch, czyli kolebki designu, czy Hiszpanii. Ale mamy także rzeczy, które nie są na rynku powszechne, dzięki czemu nasi klienci mogą stworzyć przestrzeń jedyną w swoim rodzaju. Natomiast same salony mocno się od siebie różnią. Od ośmiu lat nasz największy, główny sklep znajduje się przy ulicy Mińskiej.

To coś w rodzaju miasteczka designu. Mamy ponad 300 dostawców, a to przekłada się na bardzo duży wybór. Już na tym bazowym, przystępnym poziomie cenowym, mamy każdorazowo około dwudziestu naprawdę dobrych kolekcji. Są także pojedyncze perełki, dla klientów bardziej wymagających, dysponujących dużym budżetem, którzy szukają rzeczy absolutnie unikatowych.

wywiad z Wacikiem paragraf 5

Ten sklep, to nie tylko łazienki, ale także kuchnie, salon, sypialnia, czy szeroka oferta oświetlenia. Mamy także outlet przy ulicy Karmelkowej. To coś dla łowców okazji. Często są to końcówki serii w jeszcze bardziej przystępnych cenach, czy materiały po-ekspozycyjne. Pełnowartościowe, nowe, ale tańsze. I tam też są materiały wszystkich branż.

Wywiad z Wacikiem paragraf 5

Domar-Wroclaw-maxfliz-salon-wyposazenia-wnetrz.jpg Trudna droga do wyposażenia wnętrza? Skądże! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Red.: W przeciwieństwie do showroom’u, czyli najnowszego sklepu Maxfliz w Domarze.

Marcin Waciński: Tak, tam oferta skupia się na wyposażeniu łazienek, a od niedawna również na oświetleniu. Zależało nam na stworzeniu miejsca w sercu miasta, które będzie jeszcze bardziej dostępne dla architektów i projektantów wnętrz, czyli naszych partnerów biznesowych oraz ich i naszych klientów. Postawiliśmy na Domar przy ulicy Braniborskiej. Zwłaszcza, że nie było tam branży łazienkowej. Showroom działa już ponad rok, a ostatnio udało nam się jeszcze bardziej poszerzyć ekspozycję. To miejsce dla każdego, kto chce dobrze czuć się w swoim wnętrzu. Często prezentujemy tam pojedyncze próbki i materiały, co przyciąga architektów. W jednym miejscu mają duży wachlarz kolorystyczny wielu kolekcji i wykorzystują to potem przy tworzeniu własnych projektów. Jest stylowo, jest modnie, jest funkcjonalnie. We wszystkich trzech naszych salonach.

Liczby - strona główna

30
LAT DOŚWIADCZENIA W PROJEKTOWANIU WNĘTRZ
31000
PRZYGOTOWANYCH PROJEKTÓW I WIZUALIZACJI
100 000
WYPOSAŻONYCH DOMÓW I APARTAMENTÓW
1
NAJWAŻNIEJSZY CEL: PIĘKNA STRONA WNĘTRZA

Image Grid wywiad z Wacikiem

Zobacz najlepsze aranżacje łazienek

Wizualizacja - full wypas

Zaprojektuj z nami swoje piękne wnętrze!

Zobacz, jak mogą wyglądać Twoje wnętrza

Chcesz zobaczyć, jak wybrane produkty z naszej oferty będą prezentować się w Twoim wnętrzu? Wypełnij formularz, a nasi profesjonalni projektanci stworzą wizualizację dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail