Mariusz Sotwin: Chcemy być butikiem dla architektów

To już 5 lat Maxfliz przy ul. Jasnogórskiej w Krakowie. O nowej odsłonie Maxfliz Jasnogórska opowiada Mariusz Sotwin, dyrektor salonu.  

MicrosoftTeams-image (12).png [358.20 KB]

Czegoś takiego jeszcze tu nie było. Strefa Architektów, dotychczas była zarezerwowana dla Maxfliz Zakopiańska, a teraz rusza na Jasnogórskiej. 

Tak, to element nowej odsłony naszego salonu. Choć muszę przyznać, że nasza Strefa Architekta będzie różnić się od tej na ul. Zakopiańskiej. Chcemy być butikiem dla architektów, dlatego stworzyliśmy intymną przestrzeń dla projektantów i ich klientów oraz mini strefę do szkoleń z architektami. 

Chcecie dać architektom i ich klientom maksymalny komfort i uczucie zaopiekowania 

Zależy nam na tym, aby klient współpracującego ze Strefą architekta poczuł maksymalne bezpieczeństwo, to, że jesteśmy tu dla niego i podchodzimy do każdego indywidualnie. Wspólne omawianie projektów czy moodboardów ma się odbywać w niezobowiązującej atmosferze, przy kawie, ciastku czy kieliszku prosecco. 

To zupełnie świeże spojrzenie na klienta. 

Nasz salon to pigułka tego, co klient może dostać w ramach współpracy z nami. Zależy nam na relacjach, na jakości i na świetnym użytkowym designie. 

Dlatego postanowiliście nadać salonowi nowy look. 

Projekt oddaliśmy w ręce Anety Bobiec z ATB Concept. Jest tu miejsce na nowe aranżacje, łazienki, przestrzenie. Zależało nam, żeby oddać atmosferę intymności, dlatego postawiliśmy na ciemne szkła. 

Kiedy będzie można zobaczyć nową odsłonę salonu? 

Zapraszamy naszych partnerów i architektów na specjalny jubileuszowy event otwarcia, połączony z 5-leciem salonu. Dla gości przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Będzie koncert rockowy, pokaz live cooking i przygotowywania drinków. Przed budynkiem staną dwa Jaguary i dwa Land Rovery, pojawią się współpracujące z nami firmy wnętrzarskie, meblowe i ceramiczne 

To będzie również okazja do poznania naszych nowych opiekunów Strefy Architekta: Magdaleny Słotołowicz i Piotra Żaka z działu łazienek oraz Ilony Łężniak i Pawła Kulikowskiego z działu wnętrz. 

 

5-lecie salonu Maxfliz odbędzie się 10 listopada o godzinie 20:00, ul. Jasnogórska 4