Lubisz kolorowe płytki? Nareszcie mamy je u nas!

Turkusowe płytki do łazienki Porcelanosa

Nareszcie do mody płytkowej zawitał kolor! 

Kolory mają bezpośredni wpływ na nastrój: przekazują energię, która łączy się z naszym wnętrzem poprzez zmysł wzroku. Tak soczyste płytki ceramiczne Porcelanosa White&Colors wprowadzają na rynek kolor i przepiękne szkliwienie w 10 różnych odcieniach - od bieli, poprzez szarości, beże, delikatny róż, pomarańcz, morski aż po soczystą czerwień. To idealny sposób na ożywienie wnętrz i czerpanie energii z prostych rozwiązań. Kolekcja Sevilla to płytki 20x31,6 cm o wyraźnym kwadratowym podziale a kolekcja Malaga to płytki 20x31,6 cm o 'cegiełkowym' układzie.

Bordowe płytki do kuchni

Equipe Artisan

Przepiękna kolekcja szkliwionych płytek ściennych o nasyconych, głębokich kolorach. W całej kolekcji znajduje się aż 10 odcieni od turkusowego poprzez błękity, zielenie, przez złoto aż do burgunda. Format cegiełki 6x20 cm i kwadratu 13,2x13,2 daje duże możliwości aranżacyjne zarówno w łazience i kuchni jak i w innych pomieszczeniach.

To jedne z nowości płytkowych, które sprowadziliśmy dla Państwa do salonów Max-Fliz. Aby zobaczyć inne nowe kolekcje zapraszamy do odwiedzin w naszych salonach w Krakowie, WrocławiuKatowicach i Warszawie. Zapraszamy!

Zielone płytki do kuchni