Dzień miodu w Maxfliz

W dniu 8 sierpnia obchodzimy w Maxfliz Wielki Dzień Pszczół, w tym miodu. Nietypowe święto jest skierowane nie tylko do wielbicieli wzmacniania odporności propolisem. Poranna kawa zbożowa, ulubiony dżem wiśniowy, szarlotka, lody truskawkowe – wszystkie te dary natury zawdzięczasz pracy pszczół. Z tej okazji zapraszamy na Dzień Miodu w Maxfliz.

Dzien-Modu-head.jpg [244.40 KB]

Dlaczego warto świętować Dzień Miodu?

Wielki Dzień Pszczół, nazywany również Dniem Miodu, ma na celu zwiększenie świadomości na temat zasadniczej woli, którą pełnią pszczoły miodne w ekosystemie. Owady zapylające odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu Twojego zdrowia i naszej planety.

Obecnie zmniejsza się ich liczebność z powodu trudnych warunków atmosferycznych spowodowanych postępującymi zmianami klimatycznymi. Dodatkowo pszczelarstwo jest jedną z gałęzi przemysłu wspieranego przez mniejszych przedsiębiorców.

W Maxfliz dziękujemy pszczołom za ciężką pracę

Wielki Dzień Pszczół to fantastyczna możliwość do podziękowania owadom za ich tytaniczną pracę, którą wykonują dla nas wszystkich. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną kolekcję, która swoim wzorem i barwą idealnie wpasowuje się w to święto. Poznaj część naszych produktów.

Maxfilz w nowej kolekcji łączy kolor miodu z jego bursztynową słodyczą

Jeśli jesteś wielbicielem płatów miodu polecamy sofę rozkładaną Maxliving Avola. Produkt łączy w sobie dwie najważniejsze cechy, oryginalność z funkcjonalnością. Nietuzinkowa sofa ma doskonale zaprojektowany pojemnik na pościel, który umożliwia szybkie złożenie.

Estetycznie zaprojektowane podłokietniki w kształcie wygodnych poduszek i zakończone pięknymi lamówkami dodają temu modelowi niezwykłego charakteru. Dodatkowo sofę możesz spersonalizować wybraną ekologiczną tkaniną.

SOFA AVOLA - Dzien Miodu.jpg [112.41 KB]Sprawdź szczegóły na stronie: MAXLIVING AVOLA SOFA ROZKŁADANA

A może fotele w kolorze miodu od Maxfliz?

Inspirowany nowoczesnością fotel Dragon w kolorze miodowym jest przykładem awangardowego, minimalistycznego stylu. To odważny projekt, który pomoże Ci pokreślić w wyrazisty sposób Twoje wnętrze. Doskonale wyprofilowany pomoże wypocząć nawet po najcięższym dniu. Jego charakterystycznym elementem jest noga przymocowana do stabilnej postawy.

Fotel Queen to królewska propozycja uzupełniona nutą awangardy w postaci drewnianych nóżek. Został pokryty ekologiczną impregnowaną tkaniną.

SZEZLONG DRAGON - Dzien Miodu.jpg [114.75 KB]Sprawdź szczegóły na stronie: MAXLIVING DRAGON FOTEL

Zadbaj o bursztynowy blask w swojej sypialni

Kinkiet Cracow został zaprojektowany do zadań specjalnych. Oprawa została wykonana z wysokiej jakości metalu w ciepłym kolorze miodowego szlachetnego brązu. Klasyczny abażur pozwala na doskonałe rozmieszczenie światła, jednocześnie ochraniając Twój wzrok przed zbyt jasnym oświetleniem.

Punkt świetlny znajduje się na długim, półmetrowym ruchomym ramieniu. Dzięki temu może doskonale uzupełnić aranżację świetlną wybranym przez Ciebie pomieszczeniu.

CRACOW W0239 KINKIET- Dzien Miodu.jpg [116.49 KB]Sprawdź szczegóły na stronie: Lampa Cracow W0239 kinkiet

A może nowe, wygodne łóżko?

Łóżko City jest niezwykle oryginalnym meblem. Oparty na estetycznych, ale mocnych nóżkach sprawia wrażenie efemerycznego. Masywna rama doskonale kontrastuje z całością i łączy ją w designerską geometryczną bryłę.

Maxliving lozko - Dzien Miodu.jpg [280.80 KB]Sprawdź szczegóły na stronie: Maxliving City łóżko

 


Zobacz jak zaprojektować idealne wnętrze

Button-więcej.png [1.39 KB]