Włoska uczta

Włoska uczta

Październik w Maxfliz upłynie pod znakiem włoskiej uczty! Uczty zarówno dla oczu, zmysłów i podniebienia! Rabaty na włoskie meble, lampy i płytki, a dla klientów Maxfliz prawdziwie włoski poczęstunek. Zapraszamy do świętowania razem z nami!

kampania wloska uczta

empty

Włoska uczta

Dlaczego świętujemy? Ponieważ Maxfliz w październiku otwiera nowy salon! Po Krakowie, Katowicach i Wrocławiu nadszedł czas na salon w Warszawie.

Czym świętujemy? Świętujemy po włosku – nasi klienci zostaną ugoszczeni prawdziwie pysznym poczęstunkiem, a włoskie meble, lampy i płytki objęte zostaną 20% rabatem. To prawdziwa okazja, by ikony włoskiego stylu i wygody zagościły w wielu domach na stałe.

Włoska uczta

cattelan-italia-komoda-kayak-promocja-wloskie-meble-rabaty-maxfliz-1920x845 Włoska uczta | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Włoski styl łatwo daje się polubić – nie tylko w sztuce czy kuchni, ale także w pięknej sztuce wyposażenia wnętrz. Meble wypoczynkowe są starannie przemyślane i zaprojektowane z dbałością o każdy detal. To meble, dzięki którym Twój salon stanie się nie tylko wizytówką domu, ale także, a może przede wszystkim miejscem spotkań z Rodziną i przyjaciółmi. Warto wybrać włoską jakość i niebanalny styl, aby zapewnić sobie i swoim bliskim wygodę i piękno na co dzień.

Włoska uczta

lampa-zaha-hadid-slamp-wloska-uczta-maxfliz-rabaty-1920x85 Włoska uczta | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

W październiku otwieramy też drzwi do świata ikon włoskiego designu w dziale oświetlenia. Włoskie lampy zaprojektowane przez najlepszych projektantów będzie można nabyć z 20% rabatem. Nasycone kolorami, klasyczne, żyrandole i lampy LEDowe – do każdego wnętrza, do każdego stylu, a wszystkie z włoską duszą i charakterem.

Włoska uczta

wloskie-plytki-maxfliz-1920x845 Włoska uczta | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Maxfliz zaprasza też po włoskie płytki ceramiczne. Popularność zawdzięczają wyjątkowej trwałości i połączeniem piękna i funkcjonalności, Inspirowane Italią płytki łazienkowe i płytki kuchenne, a także płytki tarasowe i płytki do salonu wprowadzą do Twojego domu oryginalność, elegancję i włoski styl, który nie wychodzi z mody.

Zapraszamy do salonów Maxfliz, gdzie Włoska uczta trwać będzie od początku aż do końca października.

Zobacz regulamin

Newsletter WARSAW

Poznajmy się lepiej!

Chcesz być na bieżąco? Interesują Cię najmodniejsze trendy w urządzaniu wnętrz? Zapisz się do newslettera!

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności