Warszawo! Poznaj Maxfliz!

Warszawo! Poznaj Maxfliz!

Energicznie wkraczamy na warszawskie salony (wystawiennicze).

Podczas IV edycji targów Warsaw Home, Maxfliz zaprezentuje wyjątkową ofertę płytek ceramicznych marki Maxhome. Będzie to również sposób na przywitanie się naszej firmy ze Stolicą.

Warszawo! Poznaj Maxfliz!

maxfliz-w-warszawie-pulawska Warszawo! Poznaj Maxfliz! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Chcąc podkreślić rozpoczynającą się właśnie obecność Maxfliz w Warszawie, w aranżacji naszego stoiska pojawią się kompozycje z mozaiki, inspirowane stołecznymi symbolami – Rotundą, Stadionem Narodowym, Syrenką czy palmą z ronda de Gaulle’a.

Nie one jednak będą najważniejszą częścią ekspozycji – tą, bez wątpienia, będą płytki oddające aktualne trendy we wnętrzarstwie – płytki imitujące kamień naturalny, beton, płytki drewnopodobne. Nie zabraknie również gresów wielkoformatowych.

Warszawo! Poznaj Maxfliz!

Chwilę wytchnienia będzie można znaleźć w naszej specjalnej strefie relaksu, w której na wygodnych meblach Maxliving nasi goście będą mogli delektować się napojami i zdrowymi przekąskami.

Warszawianko, Warszawiaku – przyjdź i poznaj Maxfliz.

Targi Warsaw Home odbywają się w dniach 3-6 października 2019 r., na terenie Ptak Warsaw Expo, przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie. Nasza ekspozycja mieścić się będzie w strefie Interior Finish, w hali B. Zapraszamy między godziną 10. a 18.

Newsletter inspiracje

newletter-1 Warszawo! Poznaj Maxfliz! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Podobają Ci się nasze aranżacje wnętrz? Jesteś ciekaw nowych trendów? Zapisz się do naszego newslettera a będziesz na bieżąco.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności