Nowy salon-Dzień Dobry Warszawo!

Nowy salon. Dzień Dobry Warszawo!

Październik to dla nas czas wyjątkowy. Dlaczego? Bo spełniamy kolejne wnętrzarskie marzenie i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów – otwieramy nowy salon wyposażenia wnętrz w Warszawie. Puławska 452 to otwarte drzwi do światowego designu, fachowego doradztwa, profesjonalizmu i wiedzy. Wizyta w warszawskim salonie Maxfliz będzie świętem stylu i architektury wnętrz zarówno dla Klientów, jak i Projektantów.

Nowy salon-Dzień Dobry Warszawo!

warszawa-pulawska452-maxfliz Wyposażenie wnętrz Warszawa - nowy salon MAXFLIZ

2000 m2 ekspozycji inspirującej do tworzenia wnętrz niezwykłych, gwarancja najlepszych wyborów, dedykowani eksperci i kompleksowa oferta – to w dużym skrócie Maxfliz Warszawa.
Właśnie ta kompleksowa oferta wyróżnia nas na warszawskim rynku. W salonie Maxfliz na Puławskiej 452 można urządzić nie tylko całą łazienkę, ale także kuchnię, salon, jadalnię i sypialnię. Światowe trendy, szeroka oferta mebli wypoczynkowych, lamp, tapet, podłóg i płytek ceramicznych, towar dostępny „od ręki” oraz fachowa pomoc doradców sprawi, że z przyjemnością urządzisz swoje mieszkanie i dom w jednym miejscu.

Newsletter WARSAW

Poznajmy się lepiej!

Chcesz być na bieżąco? Interesują Cię najmodniejsze trendy w urządzaniu wnętrz? Zapisz się do newslettera!

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Nowy salon-Dzień Dobry Warszawo!

ekspozcyja-maxfliz-warszawa-pulawska Wyposażenie wnętrz Warszawa - nowy salon MAXFLIZ

Cieszymy się także na rozpoczynającą się właśnie przygodę z Projektantami i Architektami Wnętrz. W każdym salonie Maxfliz współpracujący z nami Architekci wnętrz mają dedykowanego eksperta, który służy szybką odpowiedzią, ofertą, katalogami producentów i jest na bieżąco z nowinkami produktowymi prosto z międzynarodowych targów wnętrzarskich. W Warszawie czeka także Strefa Architekta – specjalnie wyposażone miejsce do pracy Architekta, gdzie oprócz technologicznych udogodnień i dostępności katalogów i materiałów, można także napić się pysznej kawy i w spokoju porozmawiać z Klientem o wymarzonym wnętrzu.

Nowy salon-Dzień Dobry Warszawo!

Ponad 25 lat w urządzaniu wnętrz to kolosalny okres. Podczas tej podróży przez style i gusta odkryliśmy, że nie wystarczy coś robić lub kimś być. Trzeba swojej pasji oddać całego siebie. Bez końca. I my w Maxfliz tacy jesteśmy. Parafrazując słowa Ludwika XIV: „Wnętrza to my”.

Życzymy sobie i Wam, aby salon w Warszawie stał się stolicą światowego designu, centrum pięknych wnętrz i gwarancją kompleksowego wyposażenia. Czekamy na Was przy Puławskiej 452 już od 7 października.

Maxfliz. Piękna strona wnętrza.

 

nagłówek sekcji wywiady

Maxfliz to ludzie. Zobacz co mówią o firmie, którą tworzą.

Warszawa

Kontakt Warszawa

salon-warszawa-pulawska-maxfliz-kontakt  Wyposażenie wnętrz Warszawa - nowy salon MAXFLIZ
Salon Firmowy Maxfliz Warszawa

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z naszym Salonem!