Jeżeli design to

Jeżeli design to...

Czym jest design? Możemy mówić tu o doskonałych proporcjach, innowacjach, oryginalności idei lub jakości wykończenia. To wszystko prawda. Ale design to znacznie więcej. To mądre inwestowanie w jakość.

Jeżeli design to 2

Rynek produktów luksusowych w Polsce sukcesywnie się powiększa. Coraz więcej jest też klientów, którzy pytają o towary ekskluzywne. W salonach Maxfliz otwarliśmy nawet Strefy Prestige – showroomy, do aranżacji których użyliśmy jedynie luksusowych i ekskluzywnych materiałów. Postawiliśmy na wyposażenie ciekawe wzorniczo, od producentów, dla których dbałość o najwyższą jakość jest, tak jak dla nas, priorytetem.

Jeżeli design to

lazienka-z-ktorej-nie-chce-sie-wychodzic-maxfliz Jeżeli design to | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Jeżeli design to 3

Klienci Maxfliz to osoby wrażliwe na piękno, obyte w świecie kultury i sztuki, poszukujące niestandardowych rozwiązań i odkrywczych pomysłów.
„Wbrew pozorom nasi klienci nie podążają na oślep za aktualną modą i tym, co proponują im magazyny wnętrzarskie czy kolorowe reklamy. Często podkreślają, że za podstawę swojego sukcesu uważają przede wszystkim mądre inwestowanie w jakość i wierność samym sobie" – mówi Patrycja Wolniewicz, dyrektor zarządzający Maxfliz Warszawa – nowego salonu sieci Maxfliz. "Nie sztuką jest wydać pieniądze, ale zrobić to z głową. Nasi klienci wybierają design, z którym czują się komfortowo i marki, które są gwarancją jakości i szacunku zarówno do produktu, jak i osoby, która będzie z niego korzystać" – dodaje.

Jeżeli design to 4

Dlatego we wdzięcznej sztuce wyposażenia wnętrz dominują marki włoskie. Włoski styl łatwo daje się rozpoznać. Nie tylko w architekturze czy w sztuce, ale także w meblarstwie czy w branży oświetleniowej. Doskonałe proporcje, oryginalne bryły, szlachetne wykończenia i to nieuchwytne „coś”, co wymyka się opisom. Starannie zaprojektowane meble wypoczynkowe – sofy, fotele, pufy charakteryzują się niespotykaną nigdzie indziej fantazją i dopracowanym detalem, który wieńczy dzieło. To meble, które oczarowują od pierwszego wrażenia, przyciągają wzrok i nie pozwalają się sobą znudzić.

Mocniej, bardziej, intensywniej – wybierz włoską jakość i design na lata. Bo jeśli design, to w Maxfliz.

 

Newsletter Aranżacje

newsletter lazienki Jeżeli design to | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Szukasz inspiracji ? Chcesz dowiedzieć się więcej o modnej aranżacji łazienki? Zapisz się do naszego newslettera!

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności