Jesienna wyprzedaż basenów z hydromasażem

Zacznij jesień zdrowo! Wyprzedaż basenów z hydromasażem Hydrowell ruszyła, by zaoferować Ci relaks i regenerację w okazyjnej cenie.

Coraz więcej Klientów Maxfliz ufa produktom marki Hydrowell. Nic w tym dziwnego, bo kąpiel w basenach SPA poprawia nie tylko samopoczucie i jakość życia, ale także przynosi korzyści zdrowotne, redukuje stres po pracy czy napięcie mięśni po treningu. I to bez wychodzenia z domu!

Jesienna wyprzedaż basenów z hydromasażem

jesienna-wyprzedaz-maxfliz Jesienna wyprzedaż basenów z hydromasażem | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Regularne korzystanie z hydromasażu obniża poziom stresu, ułatwia zasypianie, jest pomocne w leczeniu schorzeń układu ruchowego, polecane jest zarówno dla osób starszych jak i osób aktywnych fizycznie i uprawiających sport. Dlatego z basenu z hydromasażem warto korzystać we własnym domu lub w ogrodzie zarówno latem jak i w sezonie jesienno-zimowym.

Od 11 października rusza akcja promocyjna na baseny z hydromasażem w Maxfliz. Trzeba się spieszyć, bo liczba basenów jest ograniczona, przeciwnie do ich pro-zdrowotnych i umilających życie funkcji. Promocja trwać będzie do końca listopada lub do wyczerpania zapasów.

Do każdego basenu po okazyjnie obniżonej cenie klienci Maxfliz zostaną obdarowani dodatkowo miękkim szlafrokiem oraz butelką szampana, by czas spędzony w basenie Hydrowell był jeszcze przyjemniejszy. Transport basenu na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i mazowieckiego również jest gratis.

Jesienna wyprzedaż basenów z hydromasażem

Basen Chillout SPA model X i basen Clever SPA to baseny, które możesz zamontować zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Pozwala na to izolowana termicznie niecka basenu.

Chillout Spa X to urządzenie do relaksu i wzmacniania więzi międzyludzkich. 5-cio osobowy basen z 61 wodnymi dyszami masującymi i 10 dyszami powietrznymi to efekt ewolucji marki Hydrowell, która oprócz niezapomnianych doznań relaksacyjnych, zapewnia wyjątkowe wrażenia estetyczne.
Chillout Spa X posiada również możliwość chromoterapii, aromaterapii i fontanny.

Clever SPA to mniejszy brat Chillout Spa X. 3 osobowy basen z hydromasażem pozwala na szybką regenerację po treningu lub stresującym dniu w pracy. System Waterclear+ to połączenie wydajnych filtrów, lampy UV i ozonatora wody. To gwarancja udanego wypoczynku i świetnych spotkań z przyjaciółmi – zarówno w domowym spa, salonie kąpielowym czy w ogrodzie.

Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. Nasi doradcy handlowi z chęcią pomogą w doborze odpowiedniego basenu dla Ciebie i Twoich bliskich.

Wyprzedaż basenów z hydromasażem

Wyprzedaż basenów z hydromasażem

Baseny z hydromasażem

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

Zapraszamy do salonów Maxfliz

Zapraszamy do salonów Maxfliz