Podsumowanie

Podsumowanie Tygodnia Otwartego

Podsumowanie tygodnia otwartego

Dobry dzień zaczyna się w kuchni. Dobre życie zaczyna się w kuchni. Zdrowe życie zaczyna się w kuchni. Kuchnia to serce domu – o tym wiadomo już nie od dziś. W ubiegły weekend zakończyliśmy dni otwarte działu kuchni w salonach Maxfliz. Mieliśmy przyjemność gościć naszych klientów, jak i architektów oraz projektantów.

Odwiedzający nas goście mieli też okazję zobaczyć nowe aranżacje kuchenne, poznać nowoczesne technologie i rozwiązania do kuchni, a także sprawdzić jak działają sprzęty AGD najlepszych producentów.

Liczne atrakcje dla klientów – pokazy gotowania na żywo połączone z degustacją, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami – można było wygrać voucher do SPA, bon na wycieczkę ITAKA, brunch w hotelu Hilton, armaturę kuchenną oraz książki kucharskie Miele, a przede wszystkim zróżnicowane panele dyskusyjne, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Najchętniej zapisywano się na panel dyskusyjny o ergonomii w kuchni oraz o wyborze odpowiedniego materiału na blat kuchenny.

Panel przybliżający kulisy projektowania luksusowych wnętrz kuchennych przyniósł niemałe zaskoczenie i zachwyt architektów. Przedstawiliśmy bowiem nowoczesną i ekologiczną zabudowę niemieckiej marki Haecker, która w swoich szafkach kuchennych znacząco ograniczyła szkodliwe dla zdrowia substancje — zarówno w produkcji, jak i podczas użytkowania produktu. To według wielu architektów przyszłość projektowania kuchni — kuchnia zdrowa nie tylko w przepisach, ale także samych meblach.

Gościem specjalnym dni otwartych kuchni Maxfliz była Ewa Wachowicz, która wzięła udział w panelach dyskusyjnych o ergonomii w kuchni oraz o tym, co zrobić, by kuchnia była bezpieczna i funkcjonalna dla naszych najmłodszych pociech.

Te dwa weekendy listopadowe, naładowane wiedzą u kuchennych sprzętach, projektowaniu, wygodzie i komforcie nowoczesnych wnętrz pokazały, że zainteresowanie tematem jest duże, dlatego mocno wierzymy, że dni otwarte kuchni w Maxfliz staną się imprezą cykliczną. Najbliższa odsłona dni otwartych kuchni Maxfliz już 30 listopada w Katowicach. Zapraszamy!

 

 

Dzień zaczyna się w kuchni

Dzień zaczyna się w kuchni – zapraszamy na tydzień otwarty Maxfliz Kuchnie

Czy można zaprojektować kuchnię tak, aby gotowanie było przyjemnością, kręgosłup się nie męczył, a ręce nie bolały? Co zrobić, by kuchnia była bezpieczna dla naszych dzieci? Luksusowa kuchnia, czyli jaka? Jak wybrać idealny materiał na blat kuchenny? Na te i inne pytania odpowiemy podczas tygodnia otwartego w dziale kuchni salonu Maxfliz.

Dzień zaczyna się w kuchni

1920x1000 Dzień zaczyna się w kuchni | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

W dniach 8 do 16 listopada zapraszamy do salony Maxfliz przy Zakopiańskiej 58, gdzie czekać będzie na Państwa szereg atrakcji – gotowanie na żywo, rozmowy z projektantami, panele dyskusyjne, a przede wszystkim doradcy, którzy przybliżą Państwu bogaty i fantastyczny świat dobrze zaprojektowanych kuchni.

Dzień zaczyna się w kuchni

Poznacie bliżej czołowe marki, bez których nie obejdzie się nowoczesna kuchnia:
Gaggenau – synonim luksusu i pionierskich technologii,
Electrolux – marka z tradycją i globalny lider na rynku urządzeń gospodarstwa domowego,
Franke – marka, która sukcesywnie poszerza ofertę o produkty oszczędzające wodę i energię, a także rozwiązania ułatwiające segregację i redukcję ilości śmieci,
SystemCeram – specjalista w dziedzinie systemów blatów i zlewozmywaków z kamionki szlachetnej dla wymagającego użytku domowego,
Reginox – designerskie i niepowtarzalne zlewozmywaki ze stali nierdzewnej

Gośćmi specjalnymi tygodnia otwartego kuchni Maxfliz będą Ewa Wachowicz oraz Tomasz Rygalik

Ewa Wachowicz

ewa-wachowicz-maxfliz Dzień zaczyna się w kuchni | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Ewa Wachowicz – Miss Polonia, rzeczniczka Rządu, producentka TV, autorka książek. Ale przede wszystkim – prawdziwa Dama polskiej kuchni. Znana z czarującego uśmiechu, humoru i doskonałych przepisów kulinarnych. Podczas paneli dyskusyjnych w salonach Maxfliz można będzie usłyszeć jak Ewa Wachowicz wprowadza ergonomię do kuchni oraz jakie ma rady dla rodziców, którzy planują realizację kuchni bezpiecznej dla swoich dzieci.

 

Tomasz Rygalik

tomasz-rygalik-maxfliz Dzień zaczyna się w kuchni | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Tomek Rygalik – projektant, wykładowca, kurator i doktor sztuki. Absolwent wydziału wzornictwa przemysłowego na Pratt Institute w Nowym Jorku. Lubi obnażać pułapki designu i choć sam jest ikoną polskiego młodego pokolenia designu, to uparcie przekonuje, że projektowanie to nie tylko ikony, znane nazwiska i spektakularne projekty. Bo wszystko, co nas otacza, zostało kiedyś przez kogoś zaprojektowane. Rygalik jest entuzjastą wierzącym w to, ze projektant powinien brać udział w naprawianiu świata i czynienia do miejscem godnym życia.

Dzień zaczyna się w kuchni

Pobierz bilet na wydarzenie TUTAJ

Dołącz do nas również na facebooku!

program dni otwartych

Program Dni Otwartych

program dni otwarych

1. Jak zaprojektować luksus we wnętrzu kuchennym?
Sobota 9.11.2019r. godzina 15:00

2. Jak wybrać idealny materiał na blat kuchenny?
Środa 13.11.2019r. godzina 17:00

3. AGD - czyli jak wybrać sprzęt idealnie dopasowany do potrzeb.
Piątek 15.11.2019r. godzina 17:00

4. Dzieci w kuchni, czyli co zrobić, aby kuchnia była bezpieczna i funkcjonalna również dla najmłodszych.
Sobota 16.11.2019r. godzina 12:00

5. Ergonomia w kuchni, czyli wygodna kuchnia szyta na miarę potrzeb klienta.
Sobota 16.11.2019r. godzina 15:00

Sponsorzy

Sponsorzy

Dni otwarte kuchni

empty