BATERIA ZA PÓŁ CENY – tylko w Outlecie Maxfliz!

Outlet Maxfliz to kompleksowe rozwiązanie dla osób, którym zależy nie tylko na cenie, ale także na modnym i stylowym wyposażeniu wnętrza.

Z myślą o tych, którzy chcą wyposażyć swoją łazienkę i kochają design, uruchamiamy w Outlet Maxfliz promocję, która pozwoli kompleksowo wyposażyć swoją strefę kąpieli.
Nie ma Outletu Maxfliz w Twoim mieście? Nie ma problemu – promocja trwa również w naszym sklepie internetowym – zapraszamy!

BATERIA ZA PÓŁ CENY

wyprzedaz-50-na-armature-mobi-outlet-maxfliz Bateria za pół ceny | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

KUP KABINĘ A BATERIĘ PRYSZNICOWĄ OTRZYMASZ ZA PÓŁ CENY!

Nie ma nic bardziej orzeźwiającego niż szybki prysznic. Pozwala się schłodzić, odprężyć, nie wspominając już o podstawowej funkcji – zachowaniu higieny. Zanim jednak odkręcimy wodę i będziemy mogli zażyć tej naturalnej przyjemności natrysku, warto pamiętać, że teraz w Outletach Maxfliz do każdej kabiny prysznicowej kupionej w Outlet Maxfliz dajemy baterię natryskową z rabatem -50%!

Możesz wybierać spomiędzy nowoczesnych baterii natryskowych: CHIC, NEXT, RUNA, VENOM, MIRAGE, INFINITY.

Mobi -50%

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

BATERIA ZA PÓŁ CENY

KUP WANNĘ A BATERIĘ DOSTANIESZ ZA 50% CENY!

Jaką wannę wybrać – wannę wolnostojącą czy zabudowaną? Na rynku ciągle pojawiają się nowe rozwiązania – tradycyjne wanny prostokątne do zabudowy, wanny narożne z własną obudową oraz modne dziś wanny wolnostojące z różnych kształtach i rozmiarach.

Wanna i prysznic to wybór na wiele lat. Nie można więc nie poświęcić im odpowiedniej uwagi. Ale bez względu na to, jaką wannę wybierzesz, w Outlecie Maxfliz dostaniesz do niej baterię za pół ceny! Warto się spieszyć – liczba baterii promocyjnych jest ograniczona.

Promocja dotyczy baterii VENOM, NEXT, INFINITY i CHIC.

Regulamin promocji