Baseny ogrodowe

Baseny ogrodowe

Czym różni się minibasen z hydromasażem od jacuzzi? Niczym. Czym jest wanna SPA czy whirlpool? To dokładnie to samo. Minibasen ogrodowy to urządzenie, które łączy zdrowotne działanie wody – hydromasaż, temperatura i wyporność wody – z przyjemnością jaka płynie z kąpieli. Mnogość modeli i różnorodność funkcji jakie mają wanny z hydromasażem, baseny i minibaseny ogrodowe pozwala sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów Maxfliz.

Baseny ogrodowe 2

wyprzedaz-basenow-z-hydromasazem-maxfliz Baseny ogrodowe | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Hydroterapia i zbawienne działanie kąpieli z bąbelkami jest bardzo skuteczna w walce z bólem mięśni, doskonale zmniejsza stres i zmęczenie, regeneruje mięśnie i skórę i zapewnia głębszy i zdrowszy sen. Regularne korzystanie z jacuzzi poprawia krążenie, a odpowiednio rozlokowane dysze masujące mają wiele zastosowań medycznych, które pozwalają wyleczyć niektóre choroby mięśni lub wspomóc je w regeneracji po codziennym wysiłku. Kąpiele z hydromasażem polecane są dla sportowców, osób aktywnych fizycznie i zawodowo lub amatorsko uprawiających sport, ale także ze względu na to, że kąpiele whirlpool rozluźniają spięte stawy i łagodzą stres, a także pomagają na bóle kręgosłupa, polecane są dla osób starszych.

Jacuzzi czyli basen z hydromasażem to urządzenie całoroczne zewnętrzne. Co to oznacza, że możesz je postawić na tarasie, w ogrodzie, bo, jak twierdzi większość naszych klientów, prawdziwa kąpiel SPA musi być z rodziną lub przyjaciółmi w samym środku zimy z widokiem na śnieg. Temperatura wody w basenie z hydromasażem to zazwyczaj 37 stopni, podczas gdy zwykły basen pływacki osiąga temperaturę wody ok 28 stopni.

Baseny ogrodowe 3

Technicznie – minibasen jest dość podobny do tradycyjnego basenu. Ma zamknięty obieg wody, nie wylewa się jej jak po zwykłej kąpieli, o filtrację dba pompa filtracyjna wyłapująca zanieczyszczenia, woda jest ozonowana i uzdatniana lampami UV, a newralgicznym punktem jest temperatura kąpieli. Ale baseny ogrodowe jacuzzi mają tę przewagę nad zwykłymi basenami ogrodowymi, że ich system napowietrzania i dysze masujące dają o wiele więcej korzyści niż tradycyjna kąpiel. To hydroterapia.

Baseny ogrodowe jacuzzi zazwyczaj wyposażone są w dodatkowe funkcje, które wpływają na komfort kąpieli i zwiększenie relaksu. To światłoterapia, aromaterapia, wodospady, minifontanny, zagłówki, uchwyty, specjalne półki, kolorowe podświetlenie LED. Niektóre modele wyposażono w wbudowane radio czy chłodziarki na szampana.

Dzięki jacuzzi z Maxfliz z przyjemnością zadbasz o swoje zdrowie i wypoczynek i skutecznie poprawisz samopoczucie.

Zobacz nasze produkty

Zobacz nasze produkty

Baseny 4

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail