Mediolan – światowa stolica mody dyktuje trendy również w Twoim wnętrzu.-par1

Mediolan – światowa stolica mody dyktuje trendy również w Twoim wnętrzu.

Włosi od dekad nadają ton w projektowaniu – nikt nie ma co do tego wątpliwości. Co roku, wiosną, Mediolan ściąga głodnych najnowszych nurtów we wzornictwie przemysłowym – targi iSaloni są okazją do zaprezentowania tego co dzieje się w trendach wnętrzarskich. Nie mogło tam zabraknąć firmy Maxfliz – nie tylko wiemy, co jest najmodniejsze, ale chętnie dzielimy się tym z innymi. Najnowsze kolekcje, pokazywane na targach w Mediolanie można już dziś zobaczyć w naszych salonach.

Niech płytki ceramiczne w Twojej łazience staną się sceną, na której będą grać emocje w parze z komfortem. Postaw na wzory, inspirowane naturą – ponadczasowy duet kamienia i drewna. Podziwiać je możesz z wyjątkowego, klubowego fotela POLIFORM Mad King, który łączy w sobie wygodę z włoskim designem.

Mediolan – światowa stolica mody dyktuje trendy również w Twoim wnętrzu.-par2

kolekcja-mediolan-maxfliz-1920x845 Mediolan – światowa stolica mody dyktuje trendy również w Twoim wnętrzu. | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Płytki Magma marki VENIS to nowoczesne nawiązanie do czarnego marmuru. Nie jest to zwykła imitacja kamienia, to propozycja z pazurem, bezkompromisowa. Stanowi doskonałe uzupełnienie dla szczególnej imitacji drewna Starwood, tego samego producenta. Ciepły kolor drewna i wyraźna struktura deski sprawia, że płytki sprawdzą się świetnie nie tylko w łazience. Doskonale spełnią też rolę płytek do salonu, kuchni czy jako płytki do przedpokoju.

Starwood to hołd oddany drewnu i rzemieślnikom, którzy zamieniają je w dzieła codziennej sztuki. Emocje, które budzi dźwięk skrzypiec, dotykanych przez wirtuoza, smak pierwszego łyku szlachetnego trunku, leżakującego w dębowej beczce, taniec łodzi, na rozkołysanym morzu zostały przełożone na fakturę i rysunek struktury drewna.

Mediolan – światowa stolica mody dyktuje trendy również w Twoim wnętrzu.-par3

kolekcja-mediolan-wizualizacja-w-maxfliz-1920x845 Mediolan – światowa stolica mody dyktuje trendy również w Twoim wnętrzu. | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Kolekcja występuje w niemal dwudziestu kolorach, odpowiadającym czterem gatunkom drewna. Nie ogranicza się tylko do tak znanych i popularnych „desek”. Nie sposób przejść obojętnie obok kompozycji imitujących drewniane mozaiki. Dzięki nim każda przestrzeń może stać się stylowym gabinetem czy salonem w pałacowym stylu.

Są materiały, które nigdy się nie starzeją – klasyczne kamienie naturalne były wykorzystywane we wnętrzach na długo, przed chwilą, kiedy zostały wymyślone słowa „design” czy „projekt”.

 

Mediolan – światowa stolica mody dyktuje trendy również w Twoim wnętrzu.-par4

Przez wieki szlachetne marmury, kojarzone z Włochami były dobrem luksusowym, dostępnym dla nielicznych. Na szczęście to już przeszłość – dzięki pocienianym płytom XL z kolekcji Marvel ATLAS CONCORDE, ich elegancki urok dodaje splendoru wielu wnętrzom. Wyglądem nie ustępują tradycyjnemu kamieniowi. A duże formaty – 120x240, w połączeniu ze stosunkowo małą wagą i dużą odpornością sprawiają, że odnajdują się wciąż w kolejnych aranżacjach. Wcześniej kojarzone wyłącznie z klasyczną stylistyką, dziś stają się tłem dla eklektycznych koncepcji. W uzyskaniu niejednoznacznej istoty wnętrza pomagają geometryczne dekoracje Warm.

Wyobraź sobie marmur rozgrzany włoskim słońcem. W RAGNO Bistrot Calacatta Michelangelo znajdziesz to czego szukasz w jesienne dni – elegancję kamienia naturalnego ze złotymi refleksami południowej aury.

Salon, ozdobiony taką podłogą, będzie przytulną przystanią – idealnym miejscem, do którego będziesz wracać z radością.

Bo płytki imitujące marmury nie muszą być chłodne. Ciepła tonacja tego materiału, nawiązującego do tworzywa, w którym pracował Michał Anioł, daje możliwość wielu, ciekawych aranżacji. Będzie on doskonale współbrzmiał z tradycyjnymi drewnianymi meblami, z tkaninami w kolorach ziemi. A nowego, wyrazistego charakteru nabierze, gdy połączyć go z ponadczasowymi, czarnymi elementami.

Uniwersalność tych płytek pozwala w każdym wnętrzu – salonie, łazience, kuchni stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

SEP Salony + ICON

Sprawdź adresy naszych Salonów i odwiedź nas:

Nasze salony -wszystkie ikony

Separator Aranżacje kategorie hasło

Poznaj Piękną Stronę Wnętrza. Wybierz pomieszczenie i poznaj nasze aranżacje.

Lista Aranżacja kategorie