Architekci

Podróżuj z Maxfliz na wyspę Curaçao

Zapraszamy do uczestnictwa w akcji promocyjnej organizowanej przez salon Maxfliz.
Celem akcji jest dodatkowe wyróżnienie najlepszych Architektów i Projektantów.

Architekci

architekci Architekci i Projektanci | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Uczestnikami akcji promocyjnej „Podróże z Maxfliz” mogą być wszyscy Architekci lub Projektanci wnętrz, którzy w ramach współpracy z firmą Maxfliz w okresie od 1 października 2019 r. do 30 września 2020 r., poprzez swoich klientów, uzyskają obrót na łączną kwotę minimum 240 tyś zł netto (wycieczka dla jednej osoby) lub 440 tyś zł netto (wycieczka dla dwóch osób).
Wypełnienie kryterium oznacza gwarancję otrzymania nagrody: pobyt ULTRA All Inclusive w luksusowym hotelu Corendon Mangrove Beach Resort *****.

Zakupy realizowane w wymienionym terminie w dziale mebli, kuchni, drzwi, podłóg i oświetlenia będą premiowane naliczaniem obrotu w stosunku 1:1,5, gdzie za 1 złotówkę wydaną w w/w działach naliczany będzie obrót do wycieczki w wysokości 1,5zł czyli o 50% więcej od kwoty zrealizowanych zakupów.

Termin wycieczki: jesień 2020

Poznaj Wyspę Curaçao

Poznaj Wyspę Curaçao

Architekci i Projektanci

wyspa Architekci i Projektanci | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wyspa Curaçao u wybrzeży Wenezueli to turkusowe morze i wieczne słońce. Maxfliz zaprasza miłośników rajskich krajobrazów i błogiego plażowania na wycieczkę o zapachu gorzkiej pomarańczy.

Stolica wyspy zwana jest „Małym Amsterdamem” i wpisana jest na listę UNESCO.

Architekci i Projektanci

basen Architekci i Projektanci | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

To niezwykły hotel w sercu Willemstad, zwanego Małym Amsterdamem. Elegancka i nowoczesna architektura hotelu, 4 restauracje i 5 barów, szereg basenów – w tym elegancji infinity oraz aquapark z 6 zjeżdżalniami zapewnią moc atrakcji i komfortowy wypoczynek.

Opcja ULTRA All Inclusive gwarantuje napoje alkoholowe i bezalkoholowe przez 24 h.

Samo Willemstad to urokliwe miasteczko portowe założone przez Holendrów. Jego architektura mocno nawiązuje do mieszczańskich kamienic Amsterdamu – stąd jego nazwa. Kolorowe kamienice przeglądają się w turkusowych wodach morza, a wokół roznosi się zapach gorzkich pomarańczy, z których wyrabia się znany likier Curaçao.

Regulamin

Kontakt Strefa Architekta

Strefa Architekta

Architekci

UWAGA:

Przekazanie nagrody osobie trzeciej wymaga pisemnej zgody Zarządu firmy Maxfliz.