Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni-p1

Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni

Coraz więcej zwolenników zyskuje powłoka imitująca drewno na gresie. Takie płytki, w przeciwieństwie do naturalnego materiału, nie wymagają specjalnej konserwacji. Są wodoodporne i nadają wyrafinowanie środowisku, w którym zostaną położone. Subtelny i elegancki zamysł tego projektu łazienki z drewnianym gresem uzupełnia wolnostojąca wanna i umywalka. Z kolei nowoczesny wymiar dodaje mu umiejętne zastosowanie czarnych elementów.

Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni-p2

0C1A2648-HDR.jpg Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Drewniany gres na głównej ścianie

W tym projekcie główną ścianę łazienki wyznaczono przy wolnostojącej wannie. Wyłożono ją wąskimi, panelowymi płytkami imitującymi drewno. Jasny kolor gresu wygląda bardzo subtelnie, a w połączeniu z pozostałym wykończeniem ścian i podłogi – również elegancko. Strefę tę oddzielono od pozostałej części łazienki podświetlaną taflą lustra wkomponowaną w ścianę. Dzięki temu zabiegowi przestrzeń wizualnie wygląda na większą i jaśniejszą.

W pozostałych częściach pomieszczenia zastosowano gres w dużym formacie imitujący jasny marmur. W kwestii wzoru postawiono na biel z elementami jasnego beżu, które nawiązują do kolorystyki głównej ściany za wanną. Biała podłoga, oprócz tego, że przyczynia się do rozjaśnienia otoczenia, w połączeniu z drewnem sprawia, że łazienka jest bardzo nowoczesna i wyrafinowana.

Dla podkreślenia współczesnego wymiaru tej aranżacji projektanci postanowili wkomponować w projekt czarne detale. Dzięki temu podłoga i ściana z imitacji kamienia nabrały wyraźnego charakteru. Taka kombinacja wzorów i kolorów glazury oraz terakoty sprawia, że łazienka jest z jednej strony subtelna i ciepła, a z drugiej elegancka i nowoczesna.

Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni-p3

0C1A2653.jpg Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Ceramiczny hołd dla prostoty i minimalizmu

Można zaaranżować oryginalne wnętrze łazienki za pomocą różnych przedmiotów, korzystając z kunsztownej szafki z blatem z naturalnego kamienia lub instalując wielofunkcyjną kabinę prysznicową. Jednak wanna wolnostojąca to element, który potrafi stworzyć naprawdę bogaty i niepowtarzalny design. Umiejscowienie jej przy ścianie nie zabiera zbyt wiele miejsca.

Dla dopełnienia prostoty i minimalizmu ceramiki łazienkowej do tej aranżacji wybrano umywalkę wolnostojącą Lyse od Fjordd. Jest ona subtelna, ma formę delikatnie zwężającego się ku dołowi walca. Taki przekrój sprawia, że przypomina wręcz minimalistyczną rzeźbę. Najlepiej wygląda w towarzystwie baterii umywalkowej wolnostojącej. Taki zestaw przyciąga wzrok i podkreśla elegancję tego projektu.

Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni-p4

Czarna armatura, półki i lustro

Wolnostojąca ceramika w połączeniu z odpowiednią armaturą w kolorze czarnym podkreśla niesłabnący trend na rynku łazienek od dobrych kilku lat. Czarna bateria ze słuchawką prysznicową nad wanną oraz ta ustawiona przy umywalce nawiązują do stylu loftowego. Nie ma tu mowy o zbędnych detalach. Jest prostota i funkcjonalność.

Dopełnieniem tej aranżacji jest półka wannowa Mobi Air w kolorze czarnym niezbędna na kąpielowe kosmetyki oraz jej krótszy model zamontowany przy wolnostojącej umywalce. Ich prosta forma idealnie odnajduje się w tej subtelnej aranżacji. Ciekawe rozwiązanie zastosowano w przypadku lustra w pobliżu umywalki. Projektanci odeszli od tradycyjnego sposobu wieszania szklanej tafli na ścianie. Tym razem postawili na proste lustro w czarnej, wąskiej ramie z podstawami do montowania w suficie i blacie. Tak oto powstała niebanalna kompozycja, która współgra z pozostałymi elementami w tej części pomieszczenia.

Nad wanną zamontowano również trzy delikatnie odstające od ściany nowoczesne plafony. Ich okrągły kształt nawiązuje do owalnej konstrukcji umywalki, a kolory obudowy do odcieni dominujących w łazience. Wraz z punktowym oświetleniem LED wmontowanym w sufit stanowią doskonałe doświetlenie całej przestrzeni. Całość projektu dopełniają ozdobne akcesoria utrzymane w kolorystyce wnętrza. Jasne ręczniki, ceramiczne wazony i suszone trawy pampasowe doskonale uzupełniają tę aranżację.

Ta adaptacja pomieszczenia jest idealnym przykładem tego, że szczegóły mogą odmienić wnętrze. Dodanie czarnych elementów w istotnych miejscach nadało temu subtelnemu projektowi współczesnego wymiaru.

Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni-img

empty
empty

Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni- produkty

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni-img2

0C1A2651.jpg Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
0C1A2655-HDR.jpg Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Subtelność z odrobiną nowoczesnej czerni-p5

Autor aranżacji: Dominika Cymerman studio Ambiente

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Kiedy na nią patrzysz uspokaja — łazienka w kolorach szarości i błękitu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.