Płytki drewnopodobne ułożone w jodełkę!-par1

Płytki drewnopodobne ułożone w jodełkę!

Francuska jodełka albo inaczej – chevron – to sposób na łazienkę wykończoną płytkami drewnopodobnymi, który wymyka się nudzie. Przecież nie każdy kocha kąty proste! Dla tych, którzy lubią używać tradycyjnych materiałów w nieco odważniejszy sposób, takie płytki to świetne rozwiązanie.
Ułożenie w jodełkę imitacji drewna w ciepłym, brązowym kolorze, w tym przypadku, zastosowaliśmy i na podłodze, i na ścianie. Dzięki temu łazienka, nawet w bloku, może sprawiać wrażenie, jakby była w wiejskiej chacie.

Płytki drewnopodobne ułożone w jodełkę!-par2

lazienka-wnetrza-plytki-jodelka-1920x845 Płytki drewnopodobne ułożone w jodełkę! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Żeby nie przytłoczyć ilością takich „desek”, część jednej ściany została wyłożona płytkami ściennymi o stonowanej, beżowej kolorystyce, imitującej szlachetne tynki. Na innej powierzchni znajdują się dekoracje ścienne – płytki o subtelnych, tapetowych tłoczeniach, które wzbogacają prostą formę aranżacji. Obie płytki mają format 30x90.

Płytki drewnopodobne ułożone w jodełkę!-par3

lazienka-wnetrza-plytki-jodelka-1920x845x Płytki drewnopodobne ułożone w jodełkę! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Takie płytki są idealnym tłem, dla oszczędnego w formie wyposażenia łazienki. Beże i brązy podkreślają czystą biel ceramiki. Niewielka bryła blatu pod umywalkę doskonale pasuje do niewielkich pomieszczeń, które optycznie powiększy tafla lustra nad nim. A ponieważ to detale wieńczą dzieło, poza wygodnymi źródłami światła w suficie, użyliśmy pojedynczych, wysmukłych lamp, wiszących w rejonie umywalki.

Inspiracja15-product grid

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k  Płytki drewnopodobne ułożone w jodełkę! | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ