Mała łazienka w stylu hotelowym

Mała łazienka w stylu hotelowym

Czy niewielka łazienka musi być brzydka i monotonna? Okazuje się, że nie. Na dowód tego stwierdzenia pokazujemy kolejną aranżację, która z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie funkcjonalność, ale także szyk i elegancję.

Mała łazienka w stylu hotelowym

mala-lazienka-maxfliz-krakow (2).jpg Mała łazienka w stylu hotelowym | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Prysznic wyłożony czarnym gresem imitującym kamień naturalny oraz czarna bateria natryskowa z deszczownicą sprawiają, że użytkownik może poczuć się jak w luksusowej hotelowej łazience. Aby całość była spójna i elegancka, pozostałą część pomieszczenia - zarówno ściany, jak i podłogę czy sufit pokryto matowym gresem w odcieniach brązu, który podobnie jak ten spod prysznica imituje kamień naturalny. Rozwiązanie to sprawiło, że łazienka choć w ciemnych odcieniach, jest niezwykle przytulna i elegancka.

Mała łazienka w stylu hotelowym

mala-lazienka-maxfliz-krakow (13).jpg Mała łazienka w stylu hotelowym | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Elementem wyróżniającym się w tej aranżacji jest z pewnością biała ceramika - umieszczona tuż obok prysznica podwieszana miska klozetowa z wolno opadającą deską oraz nablatowa owalna umywalka. Do niej dołączono klasyczną podtynkową baterię umywalkową. Całości dopełnia prostokątne lustro umieszczone na całej szerokości ściany oraz czarne niewielkie lampy wiszące oświetlające blat na którym posadowiono umywalkę. Jest on na tyle duży, że z pewnością pomieści sporą ilość kosmetyków, co z pewnością przypadnie do gustu paniom ceniącym sobie wygodę i funkcjonalność.

Mała łazienka w stylu hotelowym

Projektantowi, który tworzył tę aranżację udało się tworzyć wnętrze wyjątkowe, stylowe, ze smakiem, które daje poczucie luksusu. Wszystko za sprawą dobrych jakościowo elementów wyposażenia.

Mała łazienka w stylu hotelowym

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty