Łazienka w odcieniach Ziemi

Łazienka w odcieniach Ziemi

Pomieszczenie, w którym królują kolory ziemi, począwszy od delikatnych beżów, bieli i nasyconych brązów, działa na wiele osób jak terapia. Właśnie taka jest nasza łazienka. Wchodząc do niej możecie nie tylko zadbać o codzienną toaletę, ale także ukoić zmysły, odnaleźć harmonię i zrelaksować się po trudach dnia codziennego.

Sklep ONLINE

Łazienka w odcieniach Ziemi

lazienka-maxfliz-zakopianska-58 (15).jpg Łazienka w odcieniach Ziemi | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Prezentowane zestawienie barw sprawiło, że stworzyliśmy elegancką przestrzeń kąpielową, emanującą elegancją i ciepłem. Kolory ziemi pojawiły się tutaj nie tylko w gresie imitującym kamień naturalny znajdującym się na podłodze i ścianach, ale także na blatach - na jednym umieszczono szarą owalną umywalkę nablatową, którą uzupełniono o nabaltową baterię w kolorze, który nie rzuca się w oczy, a idealnie wpisuje się w aranżację. Drugi zaś, zamontowany nieco niżej może służyć jako półka na kosmetyki lub siedzisko.

Łazienka w odcieniach Ziemi

lazienka-maxfliz-zakopianska-58 (5).jpg Łazienka w odcieniach Ziemi | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Rozwiązaniem, które od razu rzuca się w oczy jest okrągła wnęka, wypełniona na przemian gresem imitującym naturalny kamień w kolorze brązowym oraz jasnego beżu. Jej obwód został wymalowany na ciemny brąz, który uwydatnia ozdobę w postaci listwy dekoracyjnej LED, którą zamontowano na całym obwodzie wnęki. Na uwagę zasługuje także lustro, które zainstalowano w sposób, który pozwala na iluzję. Użytkownik patrząc na nie ma wrażenie, jakby wisiało w powietrzu.

Łazienka w odcieniach Ziemi

Mamy nadzieję, że przyznasz nam rację, że łazienka w kolorach ziemi jest jednym z najlepszych miejsc w domu, gdzie można oderwać się od codziennych spraw i po prostu wypocząć. Brązy, szarości i delikatne beże zastosowane w tej aranżacji nie męczą oczu, dzięki czemu użytkownik może się odprężyć.

Łazienka w odcieniach Ziemi

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Strefa włoskiego wzornictwa: ekspresja i elegancja | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ