Koronka w nowoczesnym wnętrzu paragraf

Koronka w nowoczesnym wnętrzu

Jak yin i yang, pierwiastek żeński i męski, w naszych wnętrzach często spotykają się dwa, pozornie przeciwstawne elementy. To co nowoczesne i surowe z tym, co miękkie i łagodzące odbiór.

W tej łazience pokazujemy, jak doskonale mogą one ze sobą współbrzmieć. Proste nowoczesne płytki ścienne zostały połączone z ciepłą imitacją drewna oraz dekoracyjnymi płytkami gresowymi, które są inspirowane orientalnymi dywanami, mauretańskimi podłogami, a razem – dają wrażenie koronkowych motywów w prostym wnętrzu.

Koronka w nowoczesnym wnętrzu paragraf 3

Również w wyposażeniu zadbaliśmy o to, by było symbiozą prostoty i miękkości. Pomiędzy bezpretensjonalnymi – umywalką i muszlą WC – umieściliśmy obłą wannę, która zaprasza do tego, by się w niej zanurzyć.

Całość została wzbogacona o błyszczące, srebrne listwy dekoracyjne i duże lustro, które dodają łazience światła i powiększają ją optycznie.

Koronka w nowoczesnym wnętrzu paragraf 2

wanna-w-lazience-koronka-w-nowoczesnym-wnetrzu-maxfliz-1920x845 Koronka w nowoczesnym wnętrzu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Beżowe płytki ścienne, w wygodnym formacie 30x90 są doskonałym neutralnym tłem – i dla pozostałej okładziny ceramicznej i dla wyposażenia wnętrz. Doskonała imitacja drewna nadaje pomieszczeniu ciepła – trudno uwierzyć, że nie są to naturalne deski. Ale tym, co przykuwa uwagę są gresowe płytki, z dekoracyjnym nadrukiem, w rozmiarze 60x60. Są intensywnym i surowym kolorystycznym akcentem, ale wzór, który na nie naniesiono, jest połączeniem delikatnych geometrycznych i roślinnych motywów, co zmiękcza ich charakter.

Koronka w nowoczesnym wnętrzu produkt grid

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail