Podróż do wnętrza-p1

Podróż do wnętrza 

Zapraszamy Was na niezwykłą podróż do świata architektury. Nasz cykl wywiadów "Podróż do..." zabierze Was w fascynującą podróż przez projekty, które z pewnością Was oczarują. Zainspirujcie się sylwetkami architektów, którzy opowiedzą o swoich realizacjach.

Podróż do wnętrza-p2

Furniture-Design-1517-GQ-MOCH10-01-eames-lcw.webp Podróż do wnętrza | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Poznaj historię 

Czym jest architektura? To sztuka kreowania miejsc, w których żyjemy i pracujemy. Dlatego też, w ramach naszego cyklu, będziemy rozmawiać z architektkami i architektami, którzy zdradzą swoje największe inspiracje, a także opowiedzą o wyzwaniach, jakie napotykają na swojej drodze do stworzenia unikatowych przestrzeni. 

Nasi rozmówcy podzielą się z Wami nie tylko swoimi pięknymi projektami, ale również historiami i pomysłami, które kryją się za nimi. Zobaczycie te niesamowite projekty w akcji, dzięki naszym filmom, które uzupełnią nasze wywiady. 

Podróż do wnętrza-img

empty
empty
empty
empty
empty
empty

Podróż do wnętrza-p3

Furniture-Design-1517-GQ-MOCH09-01-eames-lounge-and-ottoman.webp Podróż do wnętrza | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Zapraszamy do podróży 

Dołączcie do nas na tej niesamowitej podróży, w której poznacie nie tylko projekty, ale również ludzi, którzy stoją za nimi – architektki i architektów, którzy poświęcają swoją pasję i doświadczenie, aby stworzyć wyjątkowe przestrzenie. 

Nie przegapcie naszych wywiadów i filmów, które będziemy publikować na naszych social mediach. Dołączcie do nas i bądźcie z nami na tej niezapomnianej podróży przez świat architektury! 

Podróż do wnętrza-img2

empty
empty
empty
empty
empty

Podróż do wnętrza-architekci

Podróż do wnętrza-cta

Header_Góra_LP.webp  Podróż do wnętrza | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Poczuj to z Maxfliz 
- komfort, jakość, piękno, funkcjonalność

Hołdujemy swoim ideałom: jakości, zamiłowaniu do detalu i produktom, które od ponad 30 lat skrupulatnie selekcjonujemy dla naszych klientów.