hreit-p1

Maxfliz x Hreit: Kiedy doświadczenie łączy się z jakością 

130323_mf_Hreit_Maxfliz_Karta_Partnera_Wizualizacja_v2.png [797.74 KB]

Maxfliz nawiązuje współpracę z niezależnym holdingiem deweloperskim Hreit

Firma Hreit to solidny partner w dziedzinie inwestycji nieruchomościowych. Działając na rachunek własny oraz na rzecz zewnętrznych inwestorów, spółka oferuje najwyższej jakości doradztwo deweloperskie: od wyboru lokalizacji, poprzez analizę rynku, aż po kompleksową komercjalizację projektów.  

Hreit podejmuje działania w celu opracowania, a następnie realizacji swoich własnych projektów związanych z branżą nieruchomości, obejmujących zarówno sektor mieszkaniowy, jak i komercyjny.  

 

 

Hreit-img2

Maxfliz_Hreit_Key_Visual_Wizualizacja_v2.png Maxfliz x Hreit: Kiedy doświadczenie łączy się z jakością | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

hreit-p2

Wiarygodny partner 

2022 rok deweloper zamyka bardzo dobrym wynikiem 63 mln zł zysku netto oraz informacją o planowanych i realizowanych nieruchomości o łącznej wartości około 7,6 mld zł. W ramach swojej działalności prowadzi realizacje w 9 województwach. 

Wspólne wartości 

Maxfliz współpracuje z firmą Hreit w obszarze kompleksowego wykończenia mieszkań (“Mieszkanie Pod Klucz”). Podjęliśmy się partnerstwa ze względu na wspólnie wyznawane wartości i cele: jakość, doświadczenie i oferowanie rozwiązań w całościowym spojrzeniu na projekt. 

Hreit-img

Maxfliz_Hreit_Karta_Partnera_Wizualizacja.png Maxfliz x Hreit: Kiedy doświadczenie łączy się z jakością | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Poznaj dział inwestycji

1665645165343_dsc06225.jpg  Maxfliz x Hreit: Kiedy doświadczenie łączy się z jakością | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Poznaj dział inwestycji Maxfliz!

Nasz zespół ekspertów służy pomocą i doradztwem, aby pomóc Ci wybrać najlepsze produkty.

Skontaktuj się z naszym działem inwestycji, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie z naszym specjalistą.