WODA – DELIKATNOŚĆ I WYTRWAŁOŚĆ2

Panta rhei – wszystko płynie. Woda to nie tylko delikatność i elastyczność, ale także wytrwałość... Wszak kropla drąży skałę. Aranżacje inspirowane Wodą to świeżość, czystość i bliskość natury. Opływowe kształty i gładkie powierzchnie uzupełniane są przez elementy z kamienia i dopełnione zielenią roślin. Tam gdzie Woda, nie może zabraknąć luster i elementów ze szkła.

WODA – DELIKATNOŚĆ I WYTRWAŁOŚĆ3

woda-maxfliz-lazienki-i-wnetrza Woda | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Jesteś cierpliwa, wytrwała i uparcie dążysz do celu?

Dobrze czujesz się w przestrzeni, która sprzyja wyciszeniu i nie lubisz, gdy coś mąci Twój spokój?

Lubisz kontakt z naturą i potrafisz inspirować się jej twórczą siłą?

Cenisz sobie czystość i porządek?

WODA – DELIKATNOŚĆ I WYTRWAŁOŚĆ4

woda-lazienka-maxfliz Woda | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Twój charakter najlepiej opisuje żywioł Wody!

Aranżacja inspirowana żywiołem Wody to kaskada opływowych kształtów i gładkich powierzchni. Na próżno szukać tu kantów, chropowatych faktur czy ostrych linii. Niezmąconą gładkość wody podkreślają elementy ze szkła. Woda to także zwierciadło – tafla, w której możesz się przejrzeć. Przestrzeń Wody sprzyja kontemplacji i refleksji. Wyobraź sobie, szeleszczący nurt górskiego strumienia lub rytmiczny stukot kropel spływających po szybach w deszczowy dzień…

WODA – DELIKATNOŚĆ I WYTRWAŁOŚĆ5

Woda przynosi oczyszczenie. To materializacja idealnej czystości. Wiele tu płaszczyzn, które subtelnie odbijają światło – warto więc sięgnąć po materiały takie jak szkło, metal czy kamień. Ich gładkie powierzchnie sprawiają wrażenie oszlifowanych pod naporem Wody.

Idealnym uzupełnieniem wystroju inspirowanego tym żywiołem będzie bujna zielona roślinność – wszak Woda to życie! A zielone rośliny najbujniej rozkwitają przy brzegach jezior i rzek.

Woda to także zaspokojenie pragnienia. Aranżacja z jej udziałem wydaje się skończona i pełna – nie trzeba Ci niczego ponadto.

Wnętrze Wody wypełnione jest kolorami wprost przeniesionymi z natury: pastelami (odcienie błękitu, szarości), ale także żywa zieleń roślin i wyciszające kolory kamienia lub ziemi. Wodne aranżacje pomogą stworzyć Ci prawdziwie ustronny leśny zakątek, a nawet tropikalną dżunglę deszczowej Amazonii – niewykraczającą poza przestrzeń Twojej łazienki.

Królestwo Wody to wymarzona przestrzeń dla osób szukających ukojenia, ambitnych i wytrwałych – które konsekwentnie dążą do wytyczonych sobie celów – niczym zodiakalne Ryby, Raki oraz Skorpiony.

PRODUKTY Z ARANŻACJI

PRODUKTY Z ARANŻACJI

Woda Produkty

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w polityce prywatności oraz polityce prywatności newslettera

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w polityce prywatności oraz polityce prywatności newslettera .

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail