Kosmos par 1

KOLOR FORMA ŚWIATŁO

komos-1.jpg [118.21 KB]

ALEKSANDRA PAWŁOWSKA
Mermaids Interior Design

Poczuj energię płynąca z odważnych zestawień form i faktur. Baw się
kontrastem i dopełnieniem barw. Odkryj geometrię światła, wyróżnij
się i czuj się swobodnie. Kosmos nie zna granic

 

Kosmos par 2

komos-2.jpg Kosmos | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Punktem wyjścia dla stworzenia aranżacji był Kolor. Kolor, który zwraca na siebie uwagę, odziaływuje na emocje i wypełnia przestrzeń. Operując kolorem we wnętrzach lubię myśleć płaszczyznami i formami, które będą przez niego określane. Dlatego stworzona kompozycja, to zestaw kontrastujących ze sobą nasyconych barw wzajemnie się dopełniających. Takie zestwienia elektryzują, są odważne i mocne dzięki czemu działają na nas i angażują zmysły. Zdefiniowane kolorystycznie płaszczyzny ścian, to tło dla wyrazistych kolorów i materiałów mebli, które nawiązują do świata mody i utrzymujących się trendów na Total Look oraz Color Block. Te trendy we wnętrzach pozwalają na swobodę ekspresji i stworzenie immersywnego doświadczania przestrzeni. Nieprzypadkowa jest tu zatem nazwa aranżacji. Najbardziej bezpośrednio nawiązują do niej lampy marki Vibia z lustrami marki GieraDesign tworząc układ planet, a kosmiczne kształty i srebrna powłoka lampy Chiara marki Flos to przykuwający uwagę przybysz z innej planety

Kosmos par 3

komos-3.jpg Kosmos | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Dużą zaletą stworzonej aranżacji jest jej elastyczność. Kluczem jest forma, miękka linia i geometryczne kształty, które są wspólnym mianownikiem wybranego wyposażenia marki MIDJ. Dlatego wszystkie elementy można swobodnie przestawiać i zestawiać w mniejsze podgrupy tworząc wnętrzarski Statement Look. Dizajn mebli, oświetlenia i dodatków tworzących tę aranżację nawiązuje do idei Bauhausu, która łączy aspekty funkcjonalne i ergonomiczne z potrzebą estetyki i piękna. Są to też hasła, którymi najchętniej operuję podczas projektowania wnętrz. Szukam rozwiązań, które są wygodne w codziennym życiu, aranżuję przestrzeń tak, żeby pozostawała elastyczna i odpowiadała na zmiany. Lubię wyraźne elementy i nieoczywiste połączenia, ale zawsze szukam między nimi łącznika, który wytworzy poczucie harmonii i równowagi. Taka też jest aranżacja stworzona dla Maxfliz w Warszawie. Odważna, elektryzująca i wprawiająca w dobry nastrój.

Yoga - par 4

Na naszej stronie oraz w salonach stacjonarnych znajdziesz dziesiątki fantastycznych aranżacji, które powstają we współpracy z topowymi biurami architektonicznymi. Dbając o nieustanny rozwój marki, opracowujemy rozwiązania aranżacyjne, które zdecydowanie odchodzą od utartych, wnętrzarskich schematów. 

 

Sprawdź nasze aranżacje

Button-więcej.png [1.39 KB]

Separator - Aranżacje