Bez Vat

Odbierz Prezent na cały asortyment BEZ VAT

Tylko teraz aż do 15stego grudnia w salonach Maxfliz w Krakowie, Warszawie, Katowicach oraz Wrocławiu promocja na cały asortyment taniej o VAT.

Jeśli szukasz nowych płytek, lamp, wyposażenia łazienki to idealny moment, żeby zapoznać się z naszą ofertą. W Maxfliz poza produktami do wykończenia łazienek znajdziesz również łóżka, materace, fotele, krzesła, biurka i fotele oraz wiele innych produktów z działu mebli.

Akcja dotyczy produktów dostępnych od ręki, by każdy mógł cieszyć się nimi od razu po zakupie. Produkty przecenione, objęte innymi promocjami oraz produkty na zamówienie (w tym kuchnie) nie biorą udziału w akcji.

Wyjątkowe produkty znajdziesz również na naszym sklepie internetowym wpisując kod: bezvat przy złożeniu zamówienia.

Zapraszamy do udziału w promocji.

Regulamin promocji.

 

bez vat

empty

Zobacz nasze produkty

Zobacz nasze produkty

bezvat

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail