Ziemia

Ziemia to żywioł stałości. Naturalne materiały, surowość aranżacji i pragmatyczny minimalizm docenią kobiety konsekwentne, wierne swoim wyborom i stałe w uczuciach. Aranżacja inspirowana żywiołem Ziemi nie ulega chwilowym modom – to wybór na lata.

ZIEMIA – MINIMALIZM I BLISKOŚĆ NATURY2

ziemia-lazienki-i-wnetrza Ziemia | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Czujesz się związana z tradycją i cenisz sobie to, co ponadczasowe, klasyczne i niezmiennie eleganckie?

Zamiast podążać za trendami – wybierasz rzeczy, które pozostaną z Tobą na lata?

Unikasz sztucznych materiałów i chętnie sięgasz po to, co bliskie naturze?

ZIEMIA – MINIMALIZM I BLISKOŚĆ NATURY3

ziema-maxfliz Ziemia | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Żywiołem, który najlepiej Cię opisuje, jest Ziemia!


Aranżacja dla Ziemi to przede wszystkim minimalizm i ład – surowa przestrzeń bez nadmiaru ozdób sprzyja koncentracji, skupieniu i wyciszeniu.

Istotą ziemnych przestrzeni jest wybór naturalnych materiałów, zwłaszcza drewna (które nie traci na uroku przez lata!), motywów roślinnych oraz wytrzymałych tkanin. Idealnie sprawdzą się tu drewniane podłogi i meble (także te “surowe”).

ZIEMIA – MINIMALIZM I BLISKOŚĆ NATURY4

We wnętrzu Ziemi nie ma miejsca na zbędne ozdoby czy przedmioty bez określonego przeznaczenia. Dekorację stanowią suche liście i skórzane obwoluty książek. Czy jesteś w stanie poczuć ich zapach?

Aranżacja inspirowana żywiołem Ziemi idealnie koresponduje nie tylko z minimalizmem, ale także ideą zero waste. Wystrój oparty na naturalnych materiałach i pozbawiony nadmiaru dekoracji nie generuje śmieci i pozwala w twórczy sposób wykorzystywać wszystko, co znajduje się w pomieszczeniu.


Nie ma tu miejsca na rzeczy niepotrzebne i ponad miarę. Nie ma sztucznych tworzyw ani przedmiotów “jednorazowych”. Dlatego Ziemia inspiruje osoby, które chcą żyć zgodnie z zasadami ekologii i troszczą się o losy naszej planety.

Minimalistyczny wystrój daje wrażenie porządku i sprawia, że łatwo zapanować nad całością. Ziemia sprzyja zorganizowaniu i uporowi w dążeniu do celu – a więc cechom zodiakalnych Koziorożców, Panien oraz Byków.

 

ZIEMIA – MINIMALIZM I BLISKOŚĆ NATURY

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail