OGIEŃ – KREATYWNOŚĆ I ENERGIA

To żywioł nieustannych zmian. Ogień symbolizuje kreatywność i brak ograniczeń. Wnętrza inspirowane Ogniem są dynamiczne, pełne kontrastów i wyrazistych elementów. Mogą być surowe jak wulkaniczne skały lub gorące niczym żywe płomienie. Ostre krawędzie i mocne kolory to przestrzeń dla kobiet, które nie lubią tłumić emocji.

OGIEŃ – KREATYWNOŚĆ I ENERGIA3

ogien-maxfliz-lazienki-i-wnetrza Ogień | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Jesteś kreatywna i masz otwarty umysł?

Nikt i nic nie jest w stanie powstrzymać się przed dążeniem do upragnionego celu?

Drzemie w Tobie istny wulkan emocji?

Łatwo zapalasz się do działania i nie wyobrażasz sobie życia bez nieustannych zmian?

OGIEŃ – KREATYWNOŚĆ I ENERGIA4

brazowa-ogien-maxfliz Ogień | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Twój charakter to kwintesencja żywiołu Ognia!

Świątynia Ognia to miejsce kultu kreatywności i twórczej siły. Kobieta–Ogień wie, że czasem trzeba poświęcić wiele, aby osiągnąć idealny efekt. Nie satysfakcjonuje jej to, co niedopracowane. Dlatego Ogień jest w ciągłym ruchu, a wszędzie, gdzie się pojawia, zachodzi całkowita przemiana.

To, co wypalone Ogniem, jest trwałe i ponadczasowe. Ogniste przestrzenie są więc surowe, pełne ostrych krawędzi i kontrastów, nierzadko łączące skrajności – które charakteryzują graniczną naturę Ognia. Znajdzie się tu miejsce na wysokiej jakości, a zarazem stylowe materiały – takie jak metal i kamień.

OGIEŃ – KREATYWNOŚĆ I ENERGIA5

Estetyka Ognia łączy się z nurtem ekspresjonizmu, czyli artystycznego sposobu przedstawiania skrajnych emocji. Widać to w niespokojnych fakturach i pewną ręką prowadzonych konturach przedmiotów, które sprawiają wrażenie, jakby jeszcze przed chwilą trawiły je płomienie.

Ognista przestrzeń to przede wszystkim mocne kolory. Może to być czerwień, pomarańcz i złoto pożogi, ale także wyrazista czerń pogorzeliska, a nawet szarość popiołu zmieszana ze srebrnymi drobinami wulkanicznego pyłu.

Płomienie to żywioł niszczenia i tworzenia. Kobieta–Ogień jest więc świadoma swojej siły, pewna siebie, odporna na przeciwności losu i nieznosząca kompromisów – zupełnie tak, jak zodiakalny Baran, Lew oraz Skorpion.

PRODUKTY Z ARANŻACJI

PRODUKTY Z ARANŻACJI

OGIEŃ – KREATYWNOŚĆ I ENERGIA

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest MAX FLIZ SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail